Τηλ.::
Κίνα υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών κατασκευαστής
kocent optec limited

Υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών, κιβώτιο λήξης οπτικών ινών, γρήγορος συνδετήρας, θραύστης οπτικών ινών,

Σκοινί μπαλωμάτων MPO, προσαρμοστής, συνδετήρας, περίφραξη συναρμογών οπτικών ινών, καλώδιο οπτικών ινών τομέων. 

 

 

Περιήγηση στις κατηγορίες :
Top Προϊόντα

είμαστε καλής ποιότητας προμηθευτής του υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών, Οπτικών Ινών ασφαλείας Terminal, Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών από την Κίνα.

καλής ποιότητας υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών & Καλώδιο πτώσης κιβωτίων FTTH FTTA 16port λήξης συναρμογών θραυστών οπτικών ινών kco-1608D 1*8 1*16 για την πώληση

Καλώδιο πτώσης κιβωτίων FTTH FTTA 16port λήξης συναρμογών θραυστών οπτικών ινών kco-1608D 1*8 1*16

καλής ποιότητας υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών & Kco-fdp-16M τελικό πλαίσιο συνδέσεων συναρμογών κιβωτίων οπτικών ινών 16 θραύστης λιμένων 1X16 LGX για την πώληση

Kco-fdp-16M τελικό πλαίσιο συνδέσεων συναρμογών κιβωτίων οπτικών ινών 16 θραύστης λιμένων 1X16 LGX

καλής ποιότητας υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών & 6 σε 8 έξω που το εναέριο πλαίσιο 96 περάτωσης συναρμογών οπτικών ινών αγωγός τρυπών χεριών πυρήνων ABS+PC τοποθετεί τον τοίχο τοποθετήστε για την πώληση

6 σε 8 έξω που το εναέριο πλαίσιο 96 περάτωσης συναρμογών οπτικών ινών αγωγός τρυπών χεριών πυρήνων ABS+PC τοποθετεί τον τοίχο τοποθετήστε

καλής ποιότητας υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών & Τοίχος κιβωτίων 1*32 2*32 λήξης οπτικών ινών FDB ODP ή μοντάρισμα Πολωνού για την πώληση

Τοίχος κιβωτίων 1*32 2*32 λήξης οπτικών ινών FDB ODP ή μοντάρισμα Πολωνού

καλής ποιότητας υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών & Πολυ οπτικός τομέας στρατού καλωδίων μη μεταλλικός Om3 Om4 στρατιωτικός που αποθηκεύεται σφιχτά για την πώληση

Πολυ οπτικός τομέας στρατού καλωδίων μη μεταλλικός Om3 Om4 στρατιωτικός που αποθηκεύεται σφιχτά

καλής ποιότητας υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών & Καλωδίων τυμπάνων οπτικών ινών μπαλωμάτων επιστροφής απώλεια εξελίκτρων 2fo 4fo 12fo 7.0mm 55dB σκοινιού ανθεκτική για την πώληση

Καλωδίων τυμπάνων οπτικών ινών μπαλωμάτων επιστροφής απώλεια εξελίκτρων 2fo 4fo 12fo 7.0mm 55dB σκοινιού ανθεκτική

καλής ποιότητας υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών & FULLAXS θωρακισμένο υπαίθριο οπτικών ινών μπαλωμάτων καλωδίων αντι τρωκτικό FTTA κάλυψης Lc σπειροειδές για την πώληση

FULLAXS θωρακισμένο υπαίθριο οπτικών ινών μπαλωμάτων καλωδίων αντι τρωκτικό FTTA κάλυψης Lc σπειροειδές

καλής ποιότητας υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών & 2 πυρήνας 12 υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών πυρήνων, ST στο καλώδιο IP68 μπαλωμάτων ινών Sc για την πώληση

2 πυρήνας 12 υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών πυρήνων, ST στο καλώδιο IP68 μπαλωμάτων ινών Sc

καλής ποιότητας υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών & OM5 50/125 θηλυκό καλώδιο φορτηγών σκοινιού μπαλωμάτων MPO MTP διασυνδέει τις συνελεύσεις για την πώληση

OM5 50/125 θηλυκό καλώδιο φορτηγών σκοινιού μπαλωμάτων MPO MTP διασυνδέει τις συνελεύσεις

καλής ποιότητας υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών & Βαθμός γρήγορος συνδετήρας τηλεπικοινωνιών FTTH FTTA συνελεύσεων τομέων 0.3dB SC/APC για την πώληση

Βαθμός γρήγορος συνδετήρας τηλεπικοινωνιών FTTH FTTA συνελεύσεων τομέων 0.3dB SC/APC

καλής ποιότητας υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών & Θραύστης οπτικών ινών CATV, πλαστικός συνδετήρας Sc UPC ενότητας 2x16 θραυστών PLC για την πώληση

Θραύστης οπτικών ινών CATV, πλαστικός συνδετήρας Sc UPC ενότητας 2x16 θραυστών PLC

καλής ποιότητας υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών & Αρσενικό στο θηλυκό σταθερό 5dB μπλε LC UPC εξασθενητής ενιαίο τρόπο Lc για την πώληση

Αρσενικό στο θηλυκό σταθερό 5dB μπλε LC UPC εξασθενητής ενιαίο τρόπο Lc

Ιστορία

KOCENT OPTEC LIMITED   2007.10, KOCENT OPTEC LIMITED καθιερώνεται στην ηπειρωτική χώρα της Κίνας.   2009.8, πήραμε την πρώτη γραμμή από CMCC.   2009.12, αρχίζουμε να παρέχουμε το καλώδιο μπαλωμάτων στη China Telecom. ...

Υπηρεσίες

KOCENT OPTEC LIMITED   Η ομάδα μας μπορεί να παρέχει τις ακόλουθες υπηρεσίες:   COem Σχεδίασε κάποιο προϊόν inique και χρειάζεται ένα εργοστάσιο για να το υλοποιήσει για σας; Οι επαγγελματικοί τε...

Η ομάδα μας

KOCENT OPTEC LIMITED   KOCENT OPTEC LIMITED είναι κύρια επιχείρηση στην ανάπτυξη και την κατασκευή των προηγμένων προϊόντων οπτικών ινών, κυρίως προσφορά τα παθητικά προϊόντα οπτικών ινών όπως: Κιβώτιο δι...

Σχετικά με εμάς
KOCENT OPTEC LIMITED σας συνδέστε με το μέλλον. KOCENT OPTEC LIMITED είναι επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας που εστιάζει στην ενεργητική και ενεργό σειρά προϊόντων οπτικών ινών. Καθιερωμένοι το 2007, έχουμε περισσότερο από ...
εργοστάσιο Περιήγηση
KOCENT OPTEC LIMITED είναι ο αξιόπιστος προμηθευτής της Κίνας σας. - Λογικό κόστος. - Πρότυπα - ποιότητα. - Παράδοση Intime. - COem, υπηρεσία ODM. - Καλύτερη υπηρεσία μεταπωλήσεων. Το εργοστάσιο παρουσιάζει: Σκοινί μπαλω...
Ποιοτικός έλεγχος
Η επιχείρηση επιβάλλει αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσει τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόν...
Επικοινωνήστε μαζί μας
Διεύθυνση : 12F, 2$ο Duocai BD, πάρκο υψηλής τεχνολογίας Guanlan, Longhua, Shenzhen, Guangdong, Κίνα. P/c: 518110
Τηλέφωνο εργασίας :
86-186-64578169(Ο χρόνος εργασίας)
86-755-18664578169(Μη χρόνου εργασίας)
Φαξ : 86-755-61119991
kocent optec limited
12F, 2$ο Duocai BD, πάρκο υψηλής τεχνολογίας Guanlan, Longhua, Shenzhen, Guangdong, Κίνα. P/c: 518110
Τηλ.::86-186-64578169
Mobile Site Privacy Policy Κίνα καλής ποιότητας υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών προμηθευτής. © 2019 - 2021 outdoor-fiberoptic.com. All Rights Reserved.