Τηλ.::
Κίνα υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών κατασκευαστής
kocent optec limited

Υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών, κιβώτιο λήξης οπτικών ινών, γρήγορος συνδετήρας, θραύστης οπτικών ινών,

Σκοινί μπαλωμάτων MPO, προσαρμοστής, συνδετήρας, περίφραξη συναρμογών οπτικών ινών, καλώδιο οπτικών ινών τομέων. 

 

 

Αρχική Σελίδα Προϊόνταυπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών

Sc ODVA/APC 1 σκοινί 3m 100m 200m μπαλωμάτων καλωδίων οπτικών ινών πυρήνων μη θωρακισμένα

Sc ODVA/APC 1 σκοινί 3m 100m 200m μπαλωμάτων καλωδίων οπτικών ινών πυρήνων μη θωρακισμένα

    • ODVA SC / APC 1 Core Fiber Optic Cable Patch Cord 3m 100m 200m Non Armored
    • ODVA SC / APC 1 Core Fiber Optic Cable Patch Cord 3m 100m 200m Non Armored
    • ODVA SC / APC 1 Core Fiber Optic Cable Patch Cord 3m 100m 200m Non Armored
  • ODVA SC / APC 1 Core Fiber Optic Cable Patch Cord 3m 100m 200m Non Armored

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
    Μάρκα: KCO
    Πιστοποίηση: ISO9001, RoHS, UL
    Αριθμό μοντέλου: KCO-ODVA-SCA-μη-5,0-TPU

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1
    Τιμή: Negotiation
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων, ξύλινη παλέτα
    Χρόνος παράδοσης: 5 ημέρες
    Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
    Δυνατότητα προσφοράς: 20000pcs/month
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Υλικό: TPU Αριθμός πυρήνων: 1 πυρήνας
    Χρώμα: μαύρος Διάμετρος: 5.0mm
    Μήκος: 3.0m Θωρακισμένος: Μη-θωρακισμένος
    ίνα: ενιαίος τρόπος Πυρήνας: 9/125 G657A

    Σκοινί 1core 3m 100m 150m 200m μαύρο TPU μπαλωμάτων οπτικών ινών τομέων ODVA SC/APC μη-θωρακισμένο

     

    KOCENT OPTEC LIMITED ο cOem ανεφοδιασμού και η υπηρεσία ODM για όλο τον τύπο οπτικής ίνας επιδιορθώνουν το σκοινί.

    Ειδικός στο υπαίθρια σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών διαδικασιών τομέων και OM3, σκοινί μπαλωμάτων OM4.

    Παρέχουμε όλα τα είδη σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών διαδικασιών τομέων τους διαφορετικούς τύπους αδιάβροχων συνδετήρων, χρήση για τις τηλεπικοινωνίες 3G, 4G, LTE, BBU, RRU, σταθμός βάσης RRH.

    Με ολοκληρωμένος του εξοπλισμού παραγωγής και κλειστός QC της διαδικασίας, παρέχουμε τα πρότυπα τηλεπικοινωνιών των αγαθών στον πελάτη μας.
    Εάν η επιχείρησή σας θέλει να παρουσιάσει ΛΟΓΟΤΥΠΟ σας στο καλώδιο ή την ετικέτα, μπορούμε να το κάνουμε επίσης.

    Sc ODVA/APC 1 σκοινί 3m 100m 200m μπαλωμάτων καλωδίων οπτικών ινών πυρήνων μη θωρακισμένα

     

    Η υπαίθρια οικογένεια συνδετήρων οπτικών ινών μας:

     

    Θωρακισμένο σκοινί 2 πυρήνες SM μπαλωμάτων οπτικών ινών καλώδιο ΚΚ OM3 OM4 CPRI DLC μπάλωμα

     

    Περιγραφή:
    - Οι συνδετήρες ODVA σχεδιάζονται για να υπερβούν τις απαιτήσεις ODVA.
    - Οι συνδετήρες συναντούν τις περιβαλλοντικές εκτιμήσεις σφράγισης IP68 και είναι η ιδανική επιλογή για ένα χαμηλότερο κόστος.
    - Είναι εύχρηστη λύση σε βιομηχανικό, την ίνα στην κεραία το (FTTa), ή οποιεσδήποτε άλλεσδήποτε σκληρές περιβαλλοντικές εφαρμογές.
    - Αυτός ο υπαίθριος αδιάβροχος συνδετήρας συνδέεται με τον προσαρμοστή στην επιτροπή RRH.
    - Το κοινό LC, Sc, εσωτερικό συνδετήρων MPO επιτρέπει την ευκολότερη δοκιμή και τον καθαρισμό.
    - Υπάρχουν δύο τύποι βουλωμάτων συνδετήρων διαθέσιμων: περασμένος κλωστή και εύκολος-συνδέστε την ξιφολόγχη.
    - Προσφέρουμε περιλαμβάνουμε SC/Simplex (1-ίνα), LC/Duplex (2-ίνα) και MPO & το αρσενικό ή το θηλυκό MPO/APC (1 έως 12 ίνες).

     

    Φωτογραφία προϊόντων: 

    Sc ODVA/APC 1 σκοινί 3m 100m 200m μπαλωμάτων καλωδίων οπτικών ινών πυρήνων μη θωρακισμένα

    Sc ODVA/APC 1 σκοινί 3m 100m 200m μπαλωμάτων καλωδίων οπτικών ινών πυρήνων μη θωρακισμένα

    Sc ODVA/APC 1 σκοινί 3m 100m 200m μπαλωμάτων καλωδίων οπτικών ινών πυρήνων μη θωρακισμένα

     

    Sc ODVA/APC 1 σκοινί 3m 100m 200m μπαλωμάτων καλωδίων οπτικών ινών πυρήνων μη θωρακισμένα

    Sc ODVA/APC 1 σκοινί 3m 100m 200m μπαλωμάτων καλωδίων οπτικών ινών πυρήνων μη θωρακισμένα

    Sc ODVA/APC 1 σκοινί 3m 100m 200m μπαλωμάτων καλωδίων οπτικών ινών πυρήνων μη θωρακισμένα

     

    Sc ODVA/APC 1 σκοινί 3m 100m 200m μπαλωμάτων καλωδίων οπτικών ινών πυρήνων μη θωρακισμένα

    Q: Ποια είναι η καλύτερη τιμή σας; 

    Α: Με βάση την ποσότητα προϊόντων μας και την ποσότητα διαταγής σας, θα αναφέραμε την καλύτερη matcing τιμή όλη την ώρα. 

     

    Q: Μπορείτε να παρέχετε το cOem και το serveice ODM; 

    Α: KCO με περισσότερο από 10 έτη εμπειρίας στην υπηρεσία cOem, παίρνουμε πολλή διαταγή cOem για τα προϊόντα οπτικών ινών. Εάν έχετε το αίτημα να κάνετε ένα σχέδιό σας με το ΛΟΓΟΤΥΠΟ σας προϊόντος οπτικών ινών, παρακαλώ απευθυνθείτε με την ομάδα πωλήσεών μας για να πάρετε την καλύτερη υποστήριξη.

     

    Q: Ποιο είναι MOQ σας;

    Α: Αίτημα ποσότητας δειγμάτων όχι, μαζική διαταγή: τουλάχιστον πρότυπο 100pcs/.


    Q: Ποια είναι η χρονική ανοχή της διαταγής μου;
    Α: Διαταγή δειγμάτων: 3-5days, διαταγή μαζικής παραγωγής: 1-2weeks.


    Q: Μπορώ να πάρω ένα ελεύθερο δείγμα;
    Α: Ο νέος πελάτης δεν είναι αποδεκτός.


    Q: Πόσο περίπου η εξουσιοδότηση;
    Α: 1 έτος για τα περισσότερα προϊόντα.

     

    Q: Πώς στέλνετε τα αγαθά σε μας; 

    Α: - Δείγμα/μικρή διαταγή: DHL/TNT/UPS/Fedex/EMS/Aramex/SF σαφή,…

    - Διαταγή μαζικής παραγωγής: αεροπορικώς/θαλασσίως

    - Τυποποιημένος λιμένας εξαγωγής: Ningbo/Shenzhen

     

    Q: Μπορείτε να απαριθμήσετε μερικών από τους κύριους πελάτες σας;

    Α: Οι πελάτες Dosmetical περιλαμβάνουν: Huawei, ZTE, Fiberhome, China Telecom, China Mobile,… Στο εξωτερικό οι πελάτες περιλαμβάνουν: TE, Commscope, Cisco, Cerizon, έξυπνο,…

     

    Q: Γιατί επιλέξτε KCO για να συνεργαστείτε; 

    Α: - Αξιόπιστος και ο κατασκευαστής εξοπλισμού επικοινωνίας για περισσότερο από 10 έτη. 

    - Πρώτης τάξεως γραμμή παραγωγής και ακριβές ποιοτικό σύστημα διαχείρισης.

    - Επαγγελματικό σύστημα διαδικασίας και μαζική ικανότητα παραγωγής να εγγυηθεί ο γρήγορος χρόνος παράδοσης. 

    - Ανταγωνιστικότερη τιμή για να συναντήσει τον προϋπολογισμό σας. 

    - Η επαγγελματική ομάδα RD για να σχεδιάσει και να καινοτομήσει νέα προϊόντα στην πλούσια εμπειρία μας. 

    - Γρήγορος και αποτελεσματικός μετά από την υπηρεσία πωλήσεων. 

    Στοιχεία επικοινωνίας
    kocent optec limited

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    kocent optec limited
    12F, 2$ο Duocai BD, πάρκο υψηλής τεχνολογίας Guanlan, Longhua, Shenzhen, Guangdong, Κίνα. P/c: 518110
    Τηλ.::86-186-64578169
    Mobile Site Privacy Policy Κίνα καλής ποιότητας υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών προμηθευτής. © 2019 - 2020 outdoor-fiberoptic.com. All Rights Reserved.