Τηλ.::
Κίνα υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών κατασκευαστής
kocent optec limited

Υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών, κιβώτιο λήξης οπτικών ινών, γρήγορος συνδετήρας, θραύστης οπτικών ινών,

Σκοινί μπαλωμάτων MPO, προσαρμοστής, συνδετήρας, περίφραξη συναρμογών οπτικών ινών, καλώδιο οπτικών ινών τομέων. 

 

 

Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Εξασθένηση

Αρσενικό στο θηλυκό σταθερό 5dB μπλε LC UPC εξασθενητής ενιαίο τρόπο Lc

Αρσενικό στο θηλυκό σταθερό 5dB μπλε LC UPC εξασθενητής ενιαίο τρόπο Lc

    • Male To Female Lc Attenuator Fixed 5dB Blue LC UPC Single Mode
    • Male To Female Lc Attenuator Fixed 5dB Blue LC UPC Single Mode
    • Male To Female Lc Attenuator Fixed 5dB Blue LC UPC Single Mode
  • Male To Female Lc Attenuator Fixed 5dB Blue LC UPC Single Mode

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
    Μάρκα: KCO
    Πιστοποίηση: ISO9001, RoHS, UL
    Αριθμό μοντέλου: LC-SM-MF-5dB

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1
    Τιμή: Negotiation
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων, ξύλινη παλέτα
    Χρόνος παράδοσης: 5 ημέρες
    Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
    Δυνατότητα προσφοράς: 20000pcs/month
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Υλικό: Μεταλλικός Ένας λιμένας: LC
    Λιμένας Β: SC λειτουργία: Ενιαίος τρόπος, πολλαπλού τρόπου
    IL: 0.2dB RL: 55dB

     

    LC/UPC ανύπαντρο τρόπου στο θηλυκό σταθερό 5dB εξασθενητής μπλε οπτικών ινών

     

    Επισκόπηση:

    Kocent Optec Limited παρέχετε όλο τον τύπο εξασθενητή οπτικών ινών περιλαμβάνει το σταθερό τύπο και το σε απευθείας σύνδεση τύπο.

    Για το σταθερό τύπο, μπορούμε να κάνουμε την αξία εξασθενητών από 0dB σε 30dB σύμφωνα με το αίτημα πελατών. 

    Η εκτύπωση λογότυπων ετικετών είναι ελεύθερη χωρίς αίτημα MOQ.

    Η εγγραφή λογότυπων στο σώμα εξασθενητών είναι ελεύθερη για τη διαταγή περισσότερο από 100000pcs.

     

    Περιγραφή:

    Οι εξασθενητές οπτικών ινών χρησιμοποιούνται στις συνδέσεις οπτικών ινών για να μειώσουν την οπτική δύναμη σε ορισμένο επίπεδο.

    Ο σταθερός τύπος εξασθενητής προσαρμοστών είναι διαθέσιμος για singlemode LC, Sc, ST, τύποι FC, επιλέγει από το 1310 το NM ή 1550nm.

    Όλα τα προϊόντα εξετάζονται αυστηρά για να ικανοποιήσουν τις ανάγκες του οπτικού δικτύου, συμμόρφωση με τα πρότυπα ROHS.

    Αυτός ο τύπος οπτικών εξασθενητών χρησιμοποιεί το κενό αέρα μεταξύ δύο συνδετήρων για να επιτύχει την οπτική μείωση.

    Αυτός ο σταθερός οπτικός εξασθενητής έχει μια παρόμοια δομή ενός τυποποιημένου θηλυκός-θηλυκού οπτικού προσαρμοστή.

    Είναι απλό, χαμηλού κόστους και συμπαγές.

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

    - Πλήρως - συμβατό σύστημα με τους συνδετήρες οπτικών ινών Sc

    - Χαμηλό PDL και χαμηλή πίσω αντανάκλαση

    - Αντοχή υψηλής δύναμης

    - Ανεξάρτητος μήκους κύματος

    - Ακριβής έλεγχος της σειράς μείωσης

    - Απλός χειρισμός

    - Ιδιαίτερα αξιόπιστοι φυσικοί συνδετήρες επαφών

    - Διαθέσιμος single-mode ή πολλαπλού τρόπου

    - Σταθερή αξία μείωσης που προσαρμόζεται από 1-30db

     

    Εφαρμογές:
    - EDFA, DWDM, μεγάλης απόστασης
    - Δίκτυα εκτενών ζωνών
    - Δίκτυα τηλεπικοινωνιών
    - Εφαρμογές Gigabit (ATM, Ethernet)

     

    Προδιαγραφές: 

     

    Μήκος κύματος λειτουργίας SM: 1200 σε 1600nm ή 1310/1550nm
    ΚΚ: 850nm, 1300nm
    Επιστροφής απώλεια ≥ 50 DB (PC)
    ≥ 55 DB (UPC)
    ≥ 65 DB (APC)
    Ακρίβεια μείωσης +/0,5 DB για 1 στη μείωση 5db
    +/-10% για 6 στη μείωση 30db
    Εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης ≤ 0.2db
    Μέγιστη οπτική δύναμη εισαγωγής 200mW
    Λειτουργούντα Temp σειρά -40 σε + 80 βαθμό

     

    Φωτογραφία προϊόντων: 

    Αρσενικό στο θηλυκό σταθερό 5dB μπλε LC UPC εξασθενητής ενιαίο τρόπο Lc

    Αρσενικό στο θηλυκό σταθερό 5dB μπλε LC UPC εξασθενητής ενιαίο τρόπο Lc

    Άλλος εξασθενητής οπτικών ινών τύπων: 

    Αρσενικό στο θηλυκό σταθερό 5dB μπλε LC UPC εξασθενητής ενιαίο τρόπο Lc

    Αρσενικό στο θηλυκό σταθερό 5dB μπλε LC UPC εξασθενητής ενιαίο τρόπο LcΑρσενικό στο θηλυκό σταθερό 5dB μπλε LC UPC εξασθενητής ενιαίο τρόπο Lc

     

    Αρσενικό στο θηλυκό σταθερό 5dB μπλε LC UPC εξασθενητής ενιαίο τρόπο Lc

     

    Αρσενικό στο θηλυκό σταθερό 5dB μπλε LC UPC εξασθενητής ενιαίο τρόπο Lc

    Αρσενικό στο θηλυκό σταθερό 5dB μπλε LC UPC εξασθενητής ενιαίο τρόπο Lc

    Αρσενικό στο θηλυκό σταθερό 5dB μπλε LC UPC εξασθενητής ενιαίο τρόπο Lc

    Αρσενικό στο θηλυκό σταθερό 5dB μπλε LC UPC εξασθενητής ενιαίο τρόπο Lc

    Q: Ποια είναι η καλύτερη τιμή σας; 

    Α: Με βάση την ποσότητα προϊόντων μας και την ποσότητα διαταγής σας, θα αναφέραμε την καλύτερη matcing τιμή όλη την ώρα. 

     

    Q: Μπορείτε να παρέχετε το cOem και το serveice ODM; 

    Α: KCO με περισσότερο από 10 έτη εμπειρίας στην υπηρεσία cOem, παίρνουμε πολλή διαταγή cOem για τα προϊόντα οπτικών ινών. Εάν έχετε το αίτημα να κάνετε ένα σχέδιό σας με το ΛΟΓΟΤΥΠΟ σας προϊόντος οπτικών ινών, παρακαλώ απευθυνθείτε με την ομάδα πωλήσεών μας για να πάρετε την καλύτερη υποστήριξη.

     

    Q: Ποιο είναι MOQ σας;

    Α: Αίτημα ποσότητας δειγμάτων όχι, μαζική διαταγή: τουλάχιστον πρότυπο 100pcs/.


    Q: Ποια είναι η χρονική ανοχή της διαταγής μου;
    Α: Διαταγή δειγμάτων: 3-5days, διαταγή μαζικής παραγωγής: 1-2weeks.


    Q: Μπορώ να πάρω ένα ελεύθερο δείγμα;
    Α: Ο νέος πελάτης δεν είναι αποδεκτός.


    Q: Πόσο περίπου η εξουσιοδότηση;
    Α: 1 έτος για τα περισσότερα προϊόντα.

     

    Q: Πώς στέλνετε τα αγαθά σε μας; 

    Α: - Δείγμα/μικρή διαταγή: DHL/TNT/UPS/Fedex/EMS/Aramex/SF σαφή,…

    - Διαταγή μαζικής παραγωγής: αεροπορικώς/θαλασσίως

    - Τυποποιημένος λιμένας εξαγωγής: Ningbo/Shenzhen

     

    Q: Μπορείτε να απαριθμήσετε μερικών από τους κύριους πελάτες σας;

    Α: Οι πελάτες Dosmetical περιλαμβάνουν: Huawei, ZTE, Fiberhome, China Telecom, China Mobile,… Στο εξωτερικό οι πελάτες περιλαμβάνουν: TE, Commscope, Cisco, Cerizon, έξυπνο,…

     

    Q: Γιατί επιλέξτε KCO για να συνεργαστείτε; 

    Α: - Αξιόπιστος και ο κατασκευαστής εξοπλισμού επικοινωνίας για περισσότερο από 10 έτη. 

    - Πρώτης τάξεως γραμμή παραγωγής και ακριβές ποιοτικό σύστημα διαχείρισης.

    - Επαγγελματικό σύστημα διαδικασίας και μαζική ικανότητα παραγωγής να εγγυηθεί ο γρήγορος χρόνος παράδοσης. 

    - Ανταγωνιστικότερη τιμή για να συναντήσει τον προϋπολογισμό σας. 

    - Η επαγγελματική ομάδα RD για να σχεδιάσει και να καινοτομήσει νέα προϊόντα στην πλούσια εμπειρία μας. 

    - Γρήγορος και αποτελεσματικός μετά από την υπηρεσία πωλήσεων. 

    Στοιχεία επικοινωνίας
    kocent optec limited

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    kocent optec limited
    12F, 2$ο Duocai BD, πάρκο υψηλής τεχνολογίας Guanlan, Longhua, Shenzhen, Guangdong, Κίνα. P/c: 518110
    Τηλ.::86-186-64578169
    Mobile Site Privacy Policy Κίνα καλής ποιότητας υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών προμηθευτής. © 2019 - 2020 outdoor-fiberoptic.com. All Rights Reserved.