Τηλ.::
Κίνα υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών κατασκευαστής
kocent optec limited

Υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών, κιβώτιο λήξης οπτικών ινών, γρήγορος συνδετήρας, θραύστης οπτικών ινών,

Σκοινί μπαλωμάτων MPO, προσαρμοστής, συνδετήρας, περίφραξη συναρμογών οπτικών ινών, καλώδιο οπτικών ινών τομέων. 

 

 

Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Splitter

Θραύστης οπτικών ινών CATV, πλαστικός συνδετήρας Sc UPC ενότητας 2x16 θραυστών PLC

Θραύστης οπτικών ινών CATV, πλαστικός συνδετήρας Sc UPC ενότητας 2x16 θραυστών PLC

    • CATV Fiber Optic Splitter , PLC Splitter Module 2x16 Plastic SC UPC Connector
    • CATV Fiber Optic Splitter , PLC Splitter Module 2x16 Plastic SC UPC Connector
  • CATV Fiber Optic Splitter , PLC Splitter Module 2x16 Plastic SC UPC Connector

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
    Μάρκα: KCO
    Πιστοποίηση: ISO9001, RoHS
    Αριθμό μοντέλου: PLC-LCA-2x16 ή PLC-SCA-2x16

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
    Τιμή: Negotiation
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Χαρτοκιβώτιο πλαίσιο
    Χρόνος παράδοσης: 3~7 ημέρες μετά από την πληρωμή
    Όροι πληρωμής: L / C, T / T, Western Union
    Δυνατότητα προσφοράς: μήνας 50.000 PC
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Τύπος: 2x16 Connector: SC/APC, SC/UPC
    Καλώδιο διαμέτρου: 1.4dB Ομοιομορφία (μέγιστο): 2.0dB
    Απώλεια εισαγωγής: 14.5dB PDL (μέγιστο): 0.4dB
    Μέγεθος πλαστικών κιβωτίων ABS: 120x90x18mm

     

    Πλαστικός συνδετήρας Sc UPC ενότητας συζευκτήρων 2x16 θραυστών PLC οπτικών ινών CATV

     

     

    2x16 ο θραύστης PLC οπτικών ινών καλείται επίσης το θραύστη οπτικών ινών PLC 2x16 ή το θραύστη οπτικής ίνας PLC 2x16 ή θραύστη PLC οπτικής ίνας 2x16. Μπορούμε να παραγάγουμε το θραύστη PLC οπτικών ινών ενότητας πλαστικών κιβωτίων ABS 2x16 με το συνδετήρα και χωρίς συνδετήρα!

     

    2x16 πλαστικές εφαρμογές θραυστών PLC οπτικών ινών ενότητας ABS:

    - Ίνα στο σημείο (FTTX).

    - Ίνα στο σπίτι το (FTTH).

    - Δίκτυα τοπικής περιοχής το (LAN).

    - Καλωδιακή τηλεόραση το (CATV).

    - Εξοπλισμός δοκιμής.

    - Παθητικά οπτικά δίκτυα το (PON).

    - Παθητικά οπτικά δίκτυα το (GPON) Gigabit.

     

    Επιλογές θραυστών PLC οπτικών ινών:

    - 1x2, 1x4, 1x8, 1x16, 1x32, διασπάσεις 1x64.

    - 2x2, 2x4, 2x8, 2x16, 2x32, διασπάσεις 2x64.

    - Η.Ε-.

    - Ίνα που τα εξωτερικά πλαίσια 2mm και μέχρι 3mm.

    - Τύπος παραθύρων ABS ή παράθυρο μετάλλων εσωτερικών/τύπος κασετών ενότητας.

    - SC/UPC, SC/APC, LC/UPC, LC/APC, FC/UPC, FC/APC, ST/UPC, ECT ΕΠΙΛΟΓΈΣ ΣΥΝΔΕΤΉΡΩΝ.

    - Διαμορφώσεις και συνδυασμοί συνδετήρων συνήθειας.

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα θραυστών PLC οπτικών ινών:

    - Χαμηλή απώλεια εισαγωγής.

    - Χαμηλή εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης.

    - Άριστη περιβαλλοντική σταθερότητα.

    - Άριστη μηχανική σταθερότητα.

    - Telcordia GR-1221 και GR-1209.

     

    Εικόνα προϊόντων:

    Θραύστης οπτικών ινών CATV, πλαστικός συνδετήρας Sc UPC ενότητας 2x16 θραυστών PLC 

     

    Προδιαγραφές θραυστών PLC οπτικών ινών:

     

    Μήκος ινών μήκος 1m ή συνήθειας
    Τύπος συνδετήρων Συνήθεια που διευκρινίζεται
    Τύπος οπτικής ίνας Ίνα Corning SMF-28e, G657A1 ή όπως προσαρμόζεται
    Κατευθυντικότητα το (dB) λ. * 55
    Επιστροφής απώλεια (DB) λ. * 55 (50)
    Χειρισμός δύναμης (MW) 300
    Λειτουργούν μήκος κύματος (NM) 1260 ~ 1650
    Λειτουργούσα θερμοκρασία (°C) -40~ +85
    Θερμοκρασία αποθήκευσης (°C) -40 ~ +85
    Διαμόρφωση λιμένων 1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64
    Απώλεια εισαγωγής (DB) χαρακτηριστική 3.6 7.1 10.2 13.5 16.5 20.5
    Απώλεια εισαγωγής (DB) Max 4.0 7.3 10.5 13.7 16.9 21.0
    Ομοιομορφία απώλειας (DB) 0,6 0,6 0,8 1.2 1.5 2
    PDL (DB) 0,2 0,2 0,2 0,25 0,3 0,35
    Εξαρτώμενη απώλεια μήκους κύματος (DB) 0,3 0,3 0,3 0,5 0,5 0,5
    Temp. Εξαρτώμενη απώλεια (- 40~85) (DB) 0,4 0,4 0,4 0,5 0,5 0,5
    Διαμόρφωση λιμένων 2X2 2X4 2X8 2X16 2X32 2X64
    Απώλεια εισαγωγής (DB) χαρακτηριστική 3.8 7.4 10.8 14.2 17 21
    Απώλεια εισαγωγής (DB) Max 4.2 7.8 11.2 14.6 17.5 21.5
    Ομοιομορφία απώλειας (DB) 1 1.4 1.5 2 2.5 2.5
    PDL (DB) 0,2 0,2 0,4 0,4 0,4 0,5
    Εξαρτώμενη απώλεια μήκους κύματος (DB) 0,8 0,8 0,8 0,8 0,8 1
    Temp. Εξαρτώμενη απώλεια (- 40~+85°C) 0,5 0,5 0,5 0,8 0,8 1

     

     

    Η πλαστική συσκευασία θραυστών PLC οπτικών ινών ενότητας ABS 2x16 μας:

     

    Θραύστης οπτικών ινών CATV, πλαστικός συνδετήρας Sc UPC ενότητας 2x16 θραυστών PLC 

     

    OEM/ODM η υπηρεσία είναι έτοιμη:

     

    Θραύστης οπτικών ινών CATV, πλαστικός συνδετήρας Sc UPC ενότητας 2x16 θραυστών PLC 

     

     

    Kocent Optec Limited είναι μια από τη μεγαλύτερη και καλύτερη ενότητα 2.0mm ABS θραυστών PLC οπτικών ινών 2x16 κατασκευαστές και προμηθευτές με την πλούσια εμπειρία. Καλωσορίστε για να αγοράσετε υψηλό μας - ποιοτικά προϊόντα ή χονδρικό εμπόριο η προσαρμοσμένη ενότητα 2.0mm ABS θραυστών PLC οπτικών ινών 2x16 μας στο απόθεμα με το εργοστάσιό μας. Επίσης, το ελεύθερο δείγμα είναι επίσης διαθέσιμο εάν είναι απαραίτητο.

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    kocent optec limited

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    kocent optec limited
    12F, 2$ο Duocai BD, πάρκο υψηλής τεχνολογίας Guanlan, Longhua, Shenzhen, Guangdong, Κίνα. P/c: 518110
    Τηλ.::86-186-64578169
    Mobile Site Privacy Policy Κίνα καλής ποιότητας υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών προμηθευτής. © 2019 - 2020 outdoor-fiberoptic.com. All Rights Reserved.