Τηλ.::
Κίνα υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών κατασκευαστής
kocent optec limited

Υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών, κιβώτιο λήξης οπτικών ινών, γρήγορος συνδετήρας, θραύστης οπτικών ινών,

Σκοινί μπαλωμάτων MPO, προσαρμοστής, συνδετήρας, περίφραξη συναρμογών οπτικών ινών, καλώδιο οπτικών ινών τομέων. 

 

 

Αρχική Σελίδα Προϊόνταυπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών

FULLAXS θωρακισμένο υπαίθριο οπτικών ινών μπαλωμάτων καλωδίων αντι τρωκτικό FTTA κάλυψης Lc σπειροειδές

FULLAXS θωρακισμένο υπαίθριο οπτικών ινών μπαλωμάτων καλωδίων αντι τρωκτικό FTTA κάλυψης Lc σπειροειδές

    • FULLAXS Armored Outdoor Fiber Optic Patch Cable Lc Spiral Cover Anti rodent FTTA
    • FULLAXS Armored Outdoor Fiber Optic Patch Cable Lc Spiral Cover Anti rodent FTTA
    • FULLAXS Armored Outdoor Fiber Optic Patch Cable Lc Spiral Cover Anti rodent FTTA
  • FULLAXS Armored Outdoor Fiber Optic Patch Cable Lc Spiral Cover Anti rodent FTTA

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
    Μάρκα: KCO
    Πιστοποίηση: ISO9001, RoHS
    Αριθμό μοντέλου: Fullaxs

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
    Τιμή: Negotiation
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Τσάντα PE, κιβώτιο χαρτοκιβωτίων, ξύλινος ρόλος
    Χρόνος παράδοσης: 2~5 ημέρες μετά από πάρτε την πληρωμή
    Όροι πληρωμής: L/C Western Union, T/T,
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Συνδετήρας 1: FULLAXS SC ST FC LC Συνδετήρας 2: FC, LC, SC, ST, E2000,…
    Πυρήνας: 1 2 4 6 8 πυρήνες Απώλεια εισαγωγής: 0.2dB
    επιστροφή απώλεια: 55dB Υλικό κάλυψης καλωδίων: LSZH, TPU

     

    σπειροειδής κάλυψη αντιτρωκτικό FTTA σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών 2core FULLAXS θωρακισμένη υπαίθρια

     

    Εισαγωγή:

    - Kocent Optec Limited είναι ένας από τον υπαίθριο κατασκευαστή σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών τομέων μολύβδου. Ειδικός είναι σε όλο τον τύπο σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών τομέων με τον αδιάβροχο συνδετήρα, όπως: Συνδετήρας Fullaxs, στρατιωτικός συνδετήρας, PDLC, ODVA,… 

    -  Με περισσότερο από 10 έτη exprerience παραγωγής, παρέχουμε τις τυποποιημένους τηλεπικοινωνίες και τον τηλεοπτικό βαθμό ραδιοφωνικής μετάδοσης σκοινιού μπαλωμάτων για τους πελάτες. Τα όλα αγαθά εξετάζονται πριν από την αποστολή. Παρέχουμε το cOem και την υπηρεσία ODM. Επαφή με την ομάδα πωλήσεών μας για να πάρει περισσότερα informations για μας και τα προϊόντα.

    - Για να ικανοποιήσουμε τις ανάγκες της επόμενης γενιάς WiMax και της μακροπρόθεσμης ίνας του (LTE) εξέλιξης στο σχέδιο σύνδεσης του (FTTA) κεραιών για τις υπαίθριες σκληρές απαιτήσεις χρήσης, έχουμε απελευθερώσει το σύστημα συνδετήρων FullAXS, το οποίο παρέχει το μακρινό ραδιόφωνο μεταξύ της σύνδεσης SFP και του σταθμού βάσης για τις εφαρμογές τηλεπικοινωνιών.

    - Ανοικτό διάφραγμα για την εύκολη πρόσβαση στο SFP

    - Το θετικό ανατροφοδοτεί στο χειριστή όταν ζευγαρώνεται πλήρως
    - Ζευγάρωμα ένας-χεριών
    - Διπλή διεπαφή LC
    - Οι διακοπές διαφραγμάτων επιτρέπουν την αφαίρεση του πομποδέκτη μέσω του διαφράγματος (καμία ανάγκη να ανοίξει RRH για την αντικατάσταση πομποδεκτών)
    - Γερό κλείδωμα ξιφολογχών για το εύκολο, γρήγορο, και ασφαλές ζευγάρωμα
    - Πολλαπλού τρόπου και ενιαίος τρόπος
    - Απόδειξη νερού, απόδειξη σκόνης και αντιδιαβρωτικός
    - Επέκταση σε RJ45
    - Το βούλωμα έχει το ελεύθερο σχέδιο ανοχής, πλήρως ελεύθερο να επιπλεύσει στον ζ-άξονα
    - Κανένα καλώδιο που κουμπώνει ανά πάσα στιγμή κατά τη διάρκεια ή μετά από της εγκατάστασης
    - Ο οικονομικώς αποδοτικός γυαλί-γεμισμένος κύβος πολυμερών σωμάτων ή μετάλλων το διάφραγμα

    - FTTA ο αδιάβροχος στρατού συνδετήρας σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών τομέων στρατιωτικός τακτικός σχεδιάζεται για τη στρατιωτική υποστήριξη καλωδίων οπτικών ινών τομέων, η ουδέτερη δομή κλειδώματος ξιφολογχών μπορεί να είναι πραγματοποιημένο κεφάλι και κάθισμα, κεφάλι και κεφάλι, κάθισμα και κάθισμα γρήγορα οποιαδήποτε σύνδεση.

    - Με multi-core σύνδεσε μιά φορά και τυφλή εισαγωγή απώλεια σύνδεσης, υψηλή αξιοπιστία τραχύς, αδιάβροχος, dustproof, αντίσταση στα σκληρά περιβάλλοντα, κ.λπ.,

    - Μπορέστε να χρησιμοποιηθείτε σε ποικίλη στρατό τομέων δικτύων επικοινωνίας οπτικής ίνας, στρατιωτικά συγκροτήματα ηλεκτρονικών υπολογιστών, αερομεταφερόμενο ή αντεγμένο σκάφος εξοπλισμό, επισκευή και άλλη υπαίθρια σύνδεση συστημάτων οπτικών καλωδίων προσωρινή.

    - Το προϊόν είναι διαθέσιμο σε 2 αφαιρεί τον πυρήνα, 4-πυρήνας, 6 αφαιρούν τον πυρήνα, 8 αφαιρούν τον πυρήνα, πυρήνας 12.

     

    Κατασκευές καλωδίων:

    Τύπος - 1: Σπειροειδής ίνα Amoured +LSZH +Kevlar+ 2×Buffered 0.9mm χάλυβα SUS (4.8mm)

    Τύπος - 2: Σπειροειδής χάλυβας Amoured SUS + καλώδιο LSZH+Kevlar+ 2×2.0mm (7.0mm)

    Άλλη υποδοχή κατασκευής καλωδίων.

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

    - Οι συνδετήρες είναι συμμορφώνονται με το IEC, πρότυπα telcordia-GR-326-πυρήνων

    - Διαφορετική επιλογή μποτών μεγέθους & χρώματος

    - Χαμηλή απώλεια εισαγωγής Υψηλή επιστροφής απώλεια

    - 100% μέτρηση παρεμβαλλόμετρων

     

    Εφαρμογή:

    - Δίκτυα τηλεπικοινωνιών

    - Δίκτυα τοπικής περιοχής

    - CATV

    - Ενεργός λήξη συσκευών

    - Δίκτυα συστημάτων κέντρων δεδομένων

    - PON

    - Στρατιωτική άσκηση

    - Απόδοση και ούτω καθεξής.

     

    Φωτογραφία προϊόντων:

    FULLAXS θωρακισμένο υπαίθριο οπτικών ινών μπαλωμάτων καλωδίων αντι τρωκτικό FTTA κάλυψης Lc σπειροειδές

    FULLAXS θωρακισμένο υπαίθριο οπτικών ινών μπαλωμάτων καλωδίων αντι τρωκτικό FTTA κάλυψης Lc σπειροειδές

    FULLAXS θωρακισμένο υπαίθριο οπτικών ινών μπαλωμάτων καλωδίων αντι τρωκτικό FTTA κάλυψης Lc σπειροειδές

    FULLAXS θωρακισμένο υπαίθριο οπτικών ινών μπαλωμάτων καλωδίων αντι τρωκτικό FTTA κάλυψης Lc σπειροειδές

    FULLAXS θωρακισμένο υπαίθριο οπτικών ινών μπαλωμάτων καλωδίων αντι τρωκτικό FTTA κάλυψης Lc σπειροειδές

     

    Προδιαγραφές:

    Παράμετροι Τυποποιημένες συνελεύσεις καλωδίων ινών
    Συνδετήρας Δευτερεύον Α: Sc με θωρακισμένο
      Δευτερεύον Β: LC, Sc, ST, FC, MPO/MTP, συνδετήρας ODVA, DLC (διπλό LC), NSN, Ericson, Huawei,…
    Αρίθμηση ινών

    2 πυρήνες
    4 πυρήνες
    6 πυρήνες
    8 πυρήνες
    12 πυρήνες

    Τύπος ινών

    SM
    G.652D
    G.657A (Α1, A2, B3,…)

     

    ΚΚ
    OM1
    OM2
    OM3
    OM4
    OM5)

    Υλικά σακακιών

    LSZH
    TPU
    PE

    Διάμετρος καλωδίων

    4.8mm
    5.0mm
    5.5mm
    6.0mm
    6.5mm
    7.0mm

    Εξεταστικά μήκη κύματος

    SM:
    1310±30nm
    1550±30nm

     

    ΚΚ:
    850±30nm
    1300±30nm

    Απώλεια εισαγωγής (DB)
    TIA/EIA-455-107
    ≤ 0.3dB (PC/UPC/APC)
    ≤ 0.3dB (UPC)
    Επιστροφής απώλεια (DB)
    TIA/EIA-455-107
    ≥45dB (PC/UPC)
    ≥55dB (APC)
    ≥35dB (UPC)
    Δυνατότητα ανταλλαγής ≤ 0.2dB
    Συνελεύσεις καλωδίων Fan-out πλεξίδων ο μονοκατευθυντικός διπλός κλάδος σκοινιού μπαλωμάτων επιδιορθώνει έξω το σκοινί
    Λειτουργούσα θερμοκρασία -14℃~+ 85℃
    Θερμοκρασία αποθήκευσης -40℃~+85℃

     
    OEM/ODM υπηρεσία:
    Εάν θέλετε να επιδείξετε το ΛΟΓΟΤΥΠΟ εμπορικών σημάτων σας στα αγαθά όπως το καλώδιο, η τσάντα συσκευασίας, η ετικέτα ή οποιεσδήποτε όπου. Δεν είναι κανένα οποιοδήποτε πρόβλημα. Ο cOem και η υπηρεσία ODM μας είναι πάντα έτοιμοι να το κάνουν.

    FULLAXS θωρακισμένο υπαίθριο οπτικών ινών μπαλωμάτων καλωδίων αντι τρωκτικό FTTA κάλυψης Lc σπειροειδές


    Συσκευασία:
    Σύμφωνα με τη συσκευασία εξαγωγής Stardard.
    Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων, ξύλινο κιβώτιο, ξύλινη παλέτα.
     
    Ναυτιλία:
    - Διεθνής σαφής όπως το UPS, TNT, DHL, κ.λπ.
    - Αέρας Internatioal: ΑΣΒΈΣΤΙΟ, AA, EA, Κ.ΛΠ.
    - Θαλασσίως
    FULLAXS θωρακισμένο υπαίθριο οπτικών ινών μπαλωμάτων καλωδίων αντι τρωκτικό FTTA κάλυψης Lc σπειροειδές

    Στοιχεία επικοινωνίας
    kocent optec limited

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    kocent optec limited
    12F, 2$ο Duocai BD, πάρκο υψηλής τεχνολογίας Guanlan, Longhua, Shenzhen, Guangdong, Κίνα. P/c: 518110
    Τηλ.::86-186-64578169
    Mobile Site Privacy Policy Κίνα καλής ποιότητας υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών προμηθευτής. © 2019 - 2020 outdoor-fiberoptic.com. All Rights Reserved.