Τηλ.::
Κίνα υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών κατασκευαστής
kocent optec limited

Υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών, κιβώτιο λήξης οπτικών ινών, γρήγορος συνδετήρας, θραύστης οπτικών ινών,

Σκοινί μπαλωμάτων MPO, προσαρμοστής, συνδετήρας, περίφραξη συναρμογών οπτικών ινών, καλώδιο οπτικών ινών τομέων. 

 

 

Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Καλώδιο οπτικών ινών

Αναθεωρήσεις πελατών
παρακαλώ αναπτύξτε περισσότερο συμπαθητικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών και με τις καλύτερες τιμές, έτσι μπορούμε να πωλήσουμε τις μηχανές σας σε περισσότερους πελάτες και να κερδίσουμε τις μεγαλύτερες αγορές. σας ευχαριστούμε

—— Luke

Η παραγωγικότητα, η τοποθέτηση υπηρεσιών, και η ειλικρίνεια συνεργασίας σας όλες μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους. Είμαστε εμπιστευμένος συνεργάτης.

—— Βικτώρια Kiwanuka

Είμαι Online Chat Now

Καλώδιο οπτικών ινών

(27)
Κίνα Το υπαίθριο εναέριο καλώδιο Διαδίκτυο οπτικών ινών 2km 3km κάθε κυλά την μπλε μεταλλεία MGTSV εργοστάσιο

Το υπαίθριο εναέριο καλώδιο Διαδίκτυο οπτικών ινών 2km 3km κάθε κυλά την μπλε μεταλλεία MGTSV

Ενιαίος τρόπος ινών καλωδίων 2-24 οπτικών ινών μεταλλείας MGTSV Flame-retardant Χαρακτήρες: - Το καλώδιο MGTSV μεταλλείας είναι μια ειδική εφαρμογή της οπτικής ίνας και του καλωδίου στον τομέα των επικοινωνιών... Read More
2019-12-27 14:50:05
Κίνα Ο πράσινος θωρακισμένος ντυμένος Copolymer χάλυβας ρόλων καλωδίων οπτικών ινών δένει και ο δύο το δευτερεύον PE με ταινία εργοστάσιο

Ο πράσινος θωρακισμένος ντυμένος Copolymer χάλυβας ρόλων καλωδίων οπτικών ινών δένει και ο δύο το δευτερεύον PE με ταινία

Και ο δύο δευτερεύουσα PE ταινία χάλυβα χρώματος ντυμένη Copolymer για τη θωράκιση καλωδίων οπτικών ινών ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: Όνομα προϊόντων: Ντυμένη Copolymer ταινία χάλυβα για τη θωράκιση καλωδίων Υλικό βάσεων: Κασσί... Read More
2019-12-27 14:50:05
Κίνα Μακρύ καλώδιο οπτικών ινών PVC διπλό χιλ., θωρακισμένος 2.0mm μπλε σφιχτός απομονωτής καλωδίων ινών εργοστάσιο

Μακρύ καλώδιο οπτικών ινών PVC διπλό χιλ., θωρακισμένος 2.0mm μπλε σφιχτός απομονωτής καλωδίων ινών

Σφιχτή θωρακισμένη διπλή 2.0mm οπτικής ίνας απομονωτών GJFJV διάμετρος καλωδίων Επισκόπηση: KOCENT OPTEC LIMITED (KCO) μπορεί να παρέχει όλη τη διάμετρο του ενιαίου τρόπου, πολλαπλού τρόπου του εσωτερικού καλω... Read More
2019-12-27 14:50:04
Κίνα Πολυ οπτικός τομέας στρατού καλωδίων μη μεταλλικός Om3 Om4 στρατιωτικός που αποθηκεύεται σφιχτά εργοστάσιο

Πολυ οπτικός τομέας στρατού καλωδίων μη μεταλλικός Om3 Om4 στρατιωτικός που αποθηκεύεται σφιχτά

Στρατιωτικό καλώδιο μη μεταλλικό SM οπτικών ινών τομέων στρατού θήκη ΚΚ OM3 OM4 6.0mm TPU 4fo 8fo 12fo 24fo Κοινός: - Το σημερινό στρατιωτικό προσωπικό αντιμετωπίζει ένα πλήθος προκλήσεων λόγω του συνεχώς μετα... Read More
2019-12-27 14:50:05
Κίνα Αδιάβροχος εσωτερικός υπαίθριος θωρακισμένος αυτοφερόμενος καλωδίων δικτύων ινών εργοστάσιο

Αδιάβροχος εσωτερικός υπαίθριος θωρακισμένος αυτοφερόμενος καλωδίων δικτύων ινών

GYXTC8S σχήμα 8 θωρακισμένο αυτοφερόμενο υπαίθριο καλώδιο SM οπτικών ινών ΚΚ OM3 OM4 OM5 Περιγραφές: - GYXTC8S σχήμα 8 θωρακισμένο αυτοφερόμενο υπαίθριο καλώδιο SM οπτικών ινών ΚΚ OM3/Om4/Om5 - Υψηλής αντοχής, ... Read More
2019-12-27 14:50:05
Κίνα 2 ΚΚ καλωδίων SM στοιχείων ινών πυρήνων έξω από την ίνα στην κάλυψη εγχώριου PVC εργοστάσιο

2 ΚΚ καλωδίων SM στοιχείων ινών πυρήνων έξω από την ίνα στην κάλυψη εγχώριου PVC

2 υπαίθρια ίνα καλωδίων οπτικής ίνας πυρήνων στο σπίτι με την κάλυψη PVC KOCENT OPTEC LIMITED (KCO) μπορεί 2 να αφαιρέσει τον πυρήνα το υπαίθριο καλώδιο FTTH οπτικής ίνας με την κάλυψη PVC, και μπορούμε επίσης ... Read More
2019-12-27 14:50:04
Κίνα Οι άμεσες τηλεπικοινωνίες καλωδίων G657a1 οπτικών ινών ενταφιασμών βαθμολογούν 144 πυρήνες μη μεταλλικούς εργοστάσιο

Οι άμεσες τηλεπικοινωνίες καλωδίων G657a1 οπτικών ινών ενταφιασμών βαθμολογούν 144 πυρήνες μη μεταλλικούς

Μη μεταλλικός άμεσος βαθμός 144 τηλεπικοινωνιών καλωδίων G657a1 οπτικών ινών ενταφιασμών υπαίθριος πυρήνες Επισκόπηση:- Το καλώδιο οπτικών ινών GYFTY είναι ένα μη μεταλλικό καλώδιο που χρησιμοποιείται για το σ... Read More
2019-12-27 14:50:04
Κίνα Καλώδιο οπτικών ινών Sm, 1 UV ανθεκτικός καλωδίων ινών τρόπου πυρήνων FTTH ενιαίος εργοστάσιο

Καλώδιο οπτικών ινών Sm, 1 UV ανθεκτικός καλωδίων ινών τρόπου πυρήνων FTTH ενιαίος

Ενιαία υπεριώδης ακτινοβολία καλωδίων οπτικής ίνας πυρήνων FTTH ανθεκτική Υπαίθρια χαρακτηριστικά καλωδίων οπτικών ινών: - Οι ίνα--ο-εγχώριες ευρυζωνικές συνδέσεις υπόσχονται τον επόμενο - Καλή ανθεκτική ιδιοκ... Read More
2019-12-27 14:50:04
Κίνα Ανθεκτικό καλώδιο Optik ινών υγρασίας, στρώμα ταινιών αργιλίου καλωδίων πολλαπλού τρόπου ινών εργοστάσιο

Ανθεκτικό καλώδιο Optik ινών υγρασίας, στρώμα ταινιών αργιλίου καλωδίων πολλαπλού τρόπου ινών

Ενιαίος τρόπος καλωδίων οπτικής ίνας GYTA υπαίθριος με το στρώμα ταινιών αργιλίου Υπαίθριες εφαρμογές καλωδίων οπτικών ινών: - Κατάλληλος για εναέριο .pipeline που βάζει τη μέθοδο. - Επικοινωνία δικτύων μεγάλη... Read More
2019-12-27 14:50:04
Κίνα Πολλαπλού τρόπου οπτικό δικτύων μέλος δύναμης χαλύβδινων συρμάτων καλωδίων GYTS θωρακισμένο εργοστάσιο

Πολλαπλού τρόπου οπτικό δικτύων μέλος δύναμης χαλύβδινων συρμάτων καλωδίων GYTS θωρακισμένο

GYTS θωρακισμένο οπτικής ίνας μέλος δύναμης χαλύβδινων συρμάτων καλωδίων πολλαπλού τρόπου Υπαίθρια χαρακτηριστικά καλωδίων οπτικών ινών: - Καλό moisture-resistance. - Καλή ανθεκτική ιδιοκτησία υπεριώδους ακτιν... Read More
2019-12-27 14:50:04
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|
kocent optec limited
12F, 2$ο Duocai BD, πάρκο υψηλής τεχνολογίας Guanlan, Longhua, Shenzhen, Guangdong, Κίνα. P/c: 518110
Τηλ.::86-186-64578169
Mobile Site Privacy Policy Κίνα καλής ποιότητας υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών προμηθευτής. © 2019 - 2020 outdoor-fiberoptic.com. All Rights Reserved.