Τηλ.::
Κίνα υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών κατασκευαστής
kocent optec limited

Υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών, κιβώτιο λήξης οπτικών ινών, γρήγορος συνδετήρας, θραύστης οπτικών ινών,

Σκοινί μπαλωμάτων MPO, προσαρμοστής, συνδετήρας, περίφραξη συναρμογών οπτικών ινών, καλώδιο οπτικών ινών τομέων. 

 

 

Αρχική Σελίδα Προϊόντα

πομποδέκτης οπτικών ινών SFP

Αναθεωρήσεις πελατών
παρακαλώ αναπτύξτε περισσότερο συμπαθητικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών και με τις καλύτερες τιμές, έτσι μπορούμε να πωλήσουμε τις μηχανές σας σε περισσότερους πελάτες και να κερδίσουμε τις μεγαλύτερες αγορές. σας ευχαριστούμε

—— Luke

Η παραγωγικότητα, η τοποθέτηση υπηρεσιών, και η ειλικρίνεια συνεργασίας σας όλες μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους. Είμαστε εμπιστευμένος συνεργάτης.

—— Βικτώρια Kiwanuka

Είμαι Online Chat Now

πομποδέκτης οπτικών ινών SFP

(20)
Κίνα Συμβατό καλώδιο Gigabit Ethernet ενότητας SFP ενεργός οπτικός 10 GBP εργοστάσιο

Συμβατό καλώδιο Gigabit Ethernet ενότητας SFP ενεργός οπτικός 10 GBP

Ενσωματωμένο SFP+ σε SFP+ καλώδιο 28AWG 10 GBP, ενεργό οπτικό καλώδιο Γρήγορη λεπτομέρεια: SFP+ καλώδιο, ενσωματωμένη ενότητα SFP+, μεγάλο ενεργό καλώδιο 10G. Όνομα SFP+ καλώδιο, ενσωματωμένη ενότητα SFP+, μεγ... Read More
2019-08-28 17:00:04
Κίνα Πομποδέκτης οπτικών ινών PCCA SFP, 30 ενότητες οπτικών ινών SFP AWG Cisco εργοστάσιο

Πομποδέκτης οπτικών ινών PCCA SFP, 30 ενότητες οπτικών ινών SFP AWG Cisco

SFP+ σε SFP+ παθητικό καλώδιο 30 χαλκού PCCA συμβατό σύστημα AWG 10G Cisco HP H3C Γρήγορη λεπτομέρεια: SFP + γυρίστε SFP + παθητικό μεγάλο καλώδιο (3m, PCCA, SFP + SFP +, AWG30), συμβατός με το HP H3C Όνομα ... Read More
2019-08-28 16:59:02
Κίνα Ενιαία ενότητα Rj45 1000base-τ πομποδεκτών Gigabit χαλκού ινών SFP για CAT6 CAT7 εργοστάσιο

Ενιαία ενότητα Rj45 1000base-τ πομποδεκτών Gigabit χαλκού ινών SFP για CAT6 CAT7

RJ45 πομποδέκτης 1.25G 1000base-τ οπτικών ινών χαλκού SFP για CAT6 CAT7 Informations προϊόντων: Λιμένας 1000base-τ SFP 1.25G ethernet (χαλκός, 100m, RJ45) P/N ASF-Γερμανία-τ Ταχύτητα 1.25Gbps Τύπος προϊόντων ... Read More
2019-04-28 23:42:48
Κίνα Λιμένας συνδετήρων 1310nm 10km Cisco Lc ενότητας δικτύων 1.25G Rj45 SFP εργοστάσιο

Λιμένας συνδετήρων 1310nm 10km Cisco Lc ενότητας δικτύων 1.25G Rj45 SFP

1.25G λιμένας συνδετήρων πομποδεκτών 1310nm 10km Cisco LC οπτικών ινών SFP Είμαστε KOCENT OPTIC LIMITED, και μπορούμε να παρέχουμε την ενότητα οπτικής ίνας SFP σε πολλές διαφορετικές προδιαγραφές όπως 155M, 1... Read More
2019-08-28 17:11:25
Κίνα Πομποδέκτης Διαδίκτυο, αμφίδρομος πομποδέκτης οπτικών ινών Ethernet SFP οπτικών ινών εργοστάσιο

Πομποδέκτης Διαδίκτυο, αμφίδρομος πομποδέκτης οπτικών ινών Ethernet SFP οπτικών ινών

Πομποδέκτης Διαδίκτυο, αμφίδρομος πομποδέκτης οπτικών ινών Ethernet SFP οπτικών ινών Μπορούμε να παρέχουμε την ενότητα οπτικής ίνας SFP σε πολλές διαφορετικές προδιαγραφές όπως 155M, 1.25G, 10G, 40G, 100G, κ.λ... Read More
2019-08-28 17:12:28
Κίνα 10gb πολλαπλού τρόπου συμβατό H3C CISCO SFP x2-10gb-SR πομποδεκτών εργοστάσιο

10gb πολλαπλού τρόπου συμβατό H3C CISCO SFP x2-10gb-SR πομποδεκτών

Πολλαπλού τρόπου συμβατό H3C CISCO οπτικών ινών SFP x2-10gb-SR πομποδεκτών Informations προϊόντων: P/N Ax285-192-μ3 P/N KCO Τύπος προϊόντων X2 Τύπος προϊόντων 10.3Gb/s Μήκος κύματος 850nm Μήκος κύματος 300m Οπ... Read More
2019-04-29 09:54:49
Κίνα Ενιαία ενότητα 10 πομποδεκτών οπτικών ινών τρόπου SFP Gigabit αμφίδρομο εργοστάσιο

Ενιαία ενότητα 10 πομποδεκτών οπτικών ινών τρόπου SFP Gigabit αμφίδρομο

Αμφίδρομη ενότητα 10 πομποδεκτών οπτικών ινών SFP ενιαίος τρόπος Gigabit Informations προϊόντων: P/N Axs13-192-10 Εμπορικό σήμα KCO Τύπος προϊόντων SFP+ Ταχύτητα 10.3Gbps Μήκος κύματος 1310nm Μεγαλύτερη απόστα... Read More
2019-04-28 23:35:22
Κίνα Ηλεκτρικός πομποδέκτης οπτικών ινών SFP, ίδια ενότητα της Cisco 10g SFP εργοστάσιο

Ηλεκτρικός πομποδέκτης οπτικών ινών SFP, ίδια ενότητα της Cisco 10g SFP

Συμβατός ΙΟΥΝΊΠΕΡΟΣ της CISCO H3C καλωδίων Ethernet 40G 28AWG QSFP σε QSFP Γρήγορη λεπτομέρεια: 40G συνέλευση καλωδίων καλωδίων QSFP+ 3m Twinax βάσεων, συμβατός ιουνίπερος της CISCO H3C Όνομα 40G συνέλευση καλ... Read More
2019-08-28 16:57:55
Κίνα 26 AWG 4 Χ 10G QSFP στο καλώδιο 40 SFP συμβατός CISCO H3C ΙΟΥΝΊΠΕΡΟΣ GBP εργοστάσιο

26 AWG 4 Χ 10G QSFP στο καλώδιο 40 SFP συμβατός CISCO H3C ΙΟΥΝΊΠΕΡΟΣ GBP

- Διακόπτες, 26 AWG 4 Χ 10G QSFP+ στο καλώδιο 40 SFP+ συμβατός CISCO H3C ΙΟΥΝΊΠΕΡΟΣ GBP Γρήγορη λεπτομέρεια: QSFP+ σε 4 μεγάλο καλώδιο SFP+ το τμήμα είναι ένα σύνολο για να εφαρμόσει το χαμηλότερο κόστος, υψηλό ... Read More
2019-08-28 16:54:17
Κίνα 10Gbps πολλαπλού τρόπου LC οπτικών ινών SFP διπλός λιμένας πομποδεκτών 850nm εργοστάσιο

10Gbps πολλαπλού τρόπου LC οπτικών ινών SFP διπλός λιμένας πομποδεκτών 850nm

10Gbps πολλαπλού τρόπου LC οπτικών ινών SFP διπλός λιμένας πομποδεκτών 850nm Περιγραφές: - Οι ενότητες πομποδεκτών SFP-BIDI είναι υψηλή επίδοση, οικονομικώς αποδοτικές ενότητες που υποστηρίζουν το στοιχείο-ποσ... Read More
2019-08-28 17:01:49
Page 1 of 2|< 1 2 >|
kocent optec limited
12F, 2$ο Duocai BD, πάρκο υψηλής τεχνολογίας Guanlan, Longhua, Shenzhen, Guangdong, Κίνα. P/c: 518110
Τηλ.::86-186-64578169
Mobile Site Privacy Policy Κίνα καλής ποιότητας υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών προμηθευτής. © 2019 - 2020 outdoor-fiberoptic.com. All Rights Reserved.