Τηλ.::
Κίνα υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών κατασκευαστής
kocent optec limited

Υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών, κιβώτιο λήξης οπτικών ινών, γρήγορος συνδετήρας, θραύστης οπτικών ινών,

Σκοινί μπαλωμάτων MPO, προσαρμοστής, συνδετήρας, περίφραξη συναρμογών οπτικών ινών, καλώδιο οπτικών ινών τομέων. 

 

 

Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Patch Panel

Αναθεωρήσεις πελατών
παρακαλώ αναπτύξτε περισσότερο συμπαθητικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών και με τις καλύτερες τιμές, έτσι μπορούμε να πωλήσουμε τις μηχανές σας σε περισσότερους πελάτες και να κερδίσουμε τις μεγαλύτερες αγορές. σας ευχαριστούμε

—— Luke

Η παραγωγικότητα, η τοποθέτηση υπηρεσιών, και η ειλικρίνεια συνεργασίας σας όλες μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους. Είμαστε εμπιστευμένος συνεργάτης.

—— Βικτώρια Kiwanuka

Είμαι Online Chat Now

Οπτικών Ινών Patch Panel

(50)
Κίνα 6 συναρμογή ΡΑΓΏΝ προσαρμοστών OM4 DIN τετραγώνων λιμένων LC οπτικό κιβώτιο λήξης ινών κιβωτίων/24 πυρήνες εργοστάσιο

6 συναρμογή ΡΑΓΏΝ προσαρμοστών OM4 DIN τετραγώνων λιμένων LC οπτικό κιβώτιο λήξης ινών κιβωτίων/24 πυρήνες

6 συναρμογή ΡΑΓΏΝ προσαρμοστών OM4 DIN τετραγώνων λιμένων LC οπτικό κιβώτιο λήξης ινών κιβωτίων/24 πυρήνες Περιγραφή: - Kocent Optec Limited παρέχει το cOem και την υπηρεσία ODM για όλο τον τύπο όλο το μέγεθος ... Read More
2019-12-27 14:51:07
Κίνα 8 APC Sc κιβωτίων λήξης κιβωτίων FTB OTB το /FTTH Wallmount οπτικών ινών πυρήνων τελική ταινία χάλυβα εργοστάσιο

8 APC Sc κιβωτίων λήξης κιβωτίων FTB OTB το /FTTH Wallmount οπτικών ινών πυρήνων τελική ταινία χάλυβα

8core ντούμπλεξ κιβωτίων FTB OTB Wallmount FTTH SC/APC λήξης οπτικών ινών Πέρα από την άποψη: - _FTB08S οπτική ίνα τελικός κιβώτιο είμαι σχέδιο για 8 λιμένας τελικός κιβώτιο, Αυτός είμαι διαθέσιμος για ο διανο... Read More
2019-12-27 14:51:07
Κίνα Το διπλό πλαίσιο 48 λήξης συρταριών FTTH επιτροπής μπαλωμάτων οπτικών ινών LC 1u ράφι πυρήνων τοποθετεί εργοστάσιο

Το διπλό πλαίσιο 48 λήξης συρταριών FTTH επιτροπής μπαλωμάτων οπτικών ινών LC 1u ράφι πυρήνων τοποθετεί

48 πυρήνων LC διπλό 1U συρταριών τύπων τελικό παράθυρο οπτικών ινών ραφιών Mountable Επισκόπηση: - Το κύριο πλαίσιο διανομής στις τηλεπικοινωνίες, οπτικό πλαίσιο διανομής 24 λιμένων με το κέντρο διανομής ύψους ... Read More
2019-12-27 14:51:07
Κίνα Δύο κιβώτιο διανομής οπτικής ίνας 2 πορτών Wallmount/Polemount 48 κιβώτιο οπτικών ινών πυρήνων εργοστάσιο

Δύο κιβώτιο διανομής οπτικής ίνας 2 πορτών Wallmount/Polemount 48 κιβώτιο οπτικών ινών πυρήνων

Διπλό τελικό κιβώτιο 24ports οπτικών ινών πορτών kco-wtb-24A τοίχος-mountable με την πλεξίδα SC/APC Πέρα από την άποψη: - Το τοίχος-mountable τελικό παράθυρο οπτικών ινών kco-wtb-24A είναι KCO της σειράς wtb-α ... Read More
2019-12-27 14:51:07
Κίνα 72 μονοκατευθυντικό υπαίθριο Wallmount Polemount πυρήνων μεταλλικό κιβώτιο FTTH διανομής οπτικών ινών Sc εργοστάσιο

72 μονοκατευθυντικό υπαίθριο Wallmount Polemount πυρήνων μεταλλικό κιβώτιο FTTH διανομής οπτικών ινών Sc

Kco-odb-72A 72core 96cores Υπαίθριο τοίχος-mountable μεταλλικό οπτικό τελικό κιβώτιο διανομής ινών Επισκόπηση: - Kocent Optec Limited παρέχει το cOem και την υπηρεσία ODM για όλο τον τύπο όλο το μέγεθος χάλυβα ... Read More
2019-12-27 14:51:06
Κίνα Έξω από τη οπτική ίνα ο σταυρός συνδέει τους πυρήνες χάλυβα IP67 72 γραφείου SMC 96 πυρήνες 288 πυρήνες εργοστάσιο

Έξω από τη οπτική ίνα ο σταυρός συνδέει τους πυρήνες χάλυβα IP67 72 γραφείου SMC 96 πυρήνες 288 πυρήνες

Ο υπαίθριος σταυρός οπτικών ινών συνδέει την απόδειξη νερού χάλυβα IP67 γραφείου SMC 72cores 96cores 144cores 288cores Περιγραφές: - Ο σταυρός οπτικών ινών συνδέει το γραφείο καλείται επίσης συναρμογή Cabenit ... Read More
2019-12-27 14:51:06
Κίνα κιβώτιο λήξης οπτικών ινών 4 8 12 16 λιμένων/τελικό κιβώτιο οπτικών ινών Wallmount OTB εργοστάσιο

κιβώτιο λήξης οπτικών ινών 4 8 12 16 λιμένων/τελικό κιβώτιο οπτικών ινών Wallmount OTB

Kco-FTB04D εσωτερικό οπτικών ινών τελικό OTB πιάτο προσώπου τοίχων Mountable 4 λιμένες προσαρμοστών SC/UPC Πέρα από την άποψη: - Το τελικό κιβώτιο οπτικών ινών είναι διαθέσιμο για τη διανομή και την τελική σύν... Read More
2019-12-27 14:51:06
Κίνα Εσωτερική υπαίθρια 4 λιμένων ινών μπαλωμάτων επιτροπής Sc πλήρης ταινία χάλυβα μεγέθους φορτίων μίνι εργοστάσιο

Εσωτερική υπαίθρια 4 λιμένων ινών μπαλωμάτων επιτροπής Sc πλήρης ταινία χάλυβα μεγέθους φορτίων μίνι

Εσωτερικό Wallmount πλήρης-φορτίο κιβωτίων 4port οπτικών ινών τελικό με SC/UPC το μίνι πιάτο προσώπου μεγέθους μεταλλικό Πέρα από την άποψη: - Kco-FTB04M το τελικό κιβώτιο οπτικών ινών είναι διαθέσιμο για τη δ... Read More
2019-12-27 14:51:06
Κίνα IP55 ο τοίχος τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων ινών 8 ο εσωτερικός μεταλλικός Μαύρος Sc LC E2000 λιμένων FC ST εργοστάσιο

IP55 ο τοίχος τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων ινών 8 ο εσωτερικός μεταλλικός Μαύρος Sc LC E2000 λιμένων FC ST

8port οπτικό Sc LC E2000 εσωτερικό μεταλλικό μαύρο IP55 κιβωτίων FC ST Terminaltion τοίχος-υποστηριγμάτων ινών Πέρα από την άποψη: - Kco-FTB08M το τελικό κιβώτιο οπτικών ινών είναι σχέδιο για το λιμένα 8 του τ... Read More
2019-12-27 14:51:06
Κίνα Η επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών Odf 96 λιμένων/το ράφι 4U τοποθετεί» επιτροπή διοικητικών μπαλωμάτων ινών 19 εργοστάσιο

Η επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών Odf 96 λιμένων/το ράφι 4U τοποθετεί» επιτροπή διοικητικών μπαλωμάτων ινών 19

Το ράφι επιτροπής μπαλωμάτων οπτικών ινών κιβωτίων ODF λήξης ινών τοποθετεί 96 πυρήνες 4U Επισκόπηση: - Η Slidable μονάδα επιτροπής μπαλωμάτων οπτικών ινών KOCENTOPTEC ODF μπορεί ισχύων στη σύνδεση κλάδων της ... Read More
2019-12-27 14:51:06
Page 1 of 5|< 1 2 3 4 5 >|
kocent optec limited
12F, 2$ο Duocai BD, πάρκο υψηλής τεχνολογίας Guanlan, Longhua, Shenzhen, Guangdong, Κίνα. P/c: 518110
Τηλ.::86-186-64578169
Mobile Site Privacy Policy Κίνα καλής ποιότητας υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών προμηθευτής. © 2019 - 2020 outdoor-fiberoptic.com. All Rights Reserved.