Τηλ.::
Κίνα υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών κατασκευαστής
kocent optec limited

Υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών, κιβώτιο λήξης οπτικών ινών, γρήγορος συνδετήρας, θραύστης οπτικών ινών,

Σκοινί μπαλωμάτων MPO, προσαρμοστής, συνδετήρας, περίφραξη συναρμογών οπτικών ινών, καλώδιο οπτικών ινών τομέων. 

 

 

Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΚαλώδιο οπτικών ινών

Πολυ οπτικός τομέας στρατού καλωδίων μη μεταλλικός Om3 Om4 στρατιωτικός που αποθηκεύεται σφιχτά

Πολυ οπτικός τομέας στρατού καλωδίων μη μεταλλικός Om3 Om4 στρατιωτικός που αποθηκεύεται σφιχτά

    • Multi Optical Cable Non Metallic Om3 Om4 Military Army Field Tight Buffered
    • Multi Optical Cable Non Metallic Om3 Om4 Military Army Field Tight Buffered
  • Multi Optical Cable Non Metallic Om3 Om4 Military Army Field Tight Buffered

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
    Μάρκα: KCO, Kocent Optec Limited
    Πιστοποίηση: ISO9001, RoHS
    Αριθμό μοντέλου: KCO-μη-μεταλλικός-τομέας-12fo

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
    Τιμή: Negotiation
    Συσκευασία λεπτομέρειες: ξύλινος ρόλος, ξύλινη παλέτα
    Χρόνος παράδοσης: 3~5 ημέρες μετά από πάρτε την πληρωμή
    Όροι πληρωμής: L/C Western Union, T/T,
    Δυνατότητα προσφοράς: 10,000km/μήνας
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Υλικό: LSHZ, PVC, TPU όνομα: Υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών τομέων
    Μήκος: ρόλος 2km~3km κάθε εφαρμογή: υπαίθριος ή προσαρμοσμένος
    ίνα: ενιαίος τρόπος, πολλαπλού τρόπου, OM3, OM4, OM5 Πυρήνες: 4 πυρήνες σε 24 πυρήνες

     

    Στρατιωτικό καλώδιο μη μεταλλικό SM οπτικών ινών τομέων στρατού θήκη ΚΚ OM3 OM4 6.0mm TPU

    4fo 8fo 12fo 24fo

     

    Κοινός: 

    - Το σημερινό στρατιωτικό προσωπικό αντιμετωπίζει ένα πλήθος προκλήσεων λόγω του συνεχώς μεταβαλλόμενου θεάτρου λειτουργίας.

    - Στρατιωτικό καλώδιο μη μεταλλικό SM οπτικών ινών τομέων στρατού ΚΚ OM3 OM4 6.0mm θήκη 4fo 8fo 12fo 24fo TPU

    - Για να βελτιώσουν την ασφάλεια και να μεγιστοποιήσουν την περιστασιακή συνειδητοποίηση, οι στρατιωτικές δυνάμεις συνεχίζουν να αναβαθμίζουν την υποδομή επικοινωνιών και ελέγχου.

    - Η επένδυση στα συστήματα οπτικών ινών ως οικονομικώς αποδοτική εναλλακτική λύση δικτύων παρέχει τις ουσιαστικές λύσεις επικοινωνιών, συμπεριλαμβανομένου του μεγαλύτερου εύρους ζώνης για τη σε πραγματικό χρόνο φωνή, τα στοιχεία και τις τηλεοπτικές εφαρμογές, όλες στην εύκολα αναπτυσσόμενη πλατφόρμα.

    - Είναι εξίσου όπως κρίσιμος ότι αυτά τα συστήματα επικοινωνιών παράγουν ένα αξιόπιστο δίκτυο μεταξύ του θεάτρου και του ελέγχου εντολής στραφείτε.

    - Τα στρατιωτικά εγκεκριμένα και επικυρωμένα καλώδια οπτικών ινών και οι σκληροί συνδετήρες περιβάλλοντος προσφέρουν την αξιοπιστία και η απόδοση χρειάστηκε πότε οι επικοινωνίες είναι ζωτικής σημασίας για την επιτυχία της αποστολής.

    - Σχεδιασμένος για η αξιοπιστία στον πιό σκληρό των όρων, αυτά τα φυσικά καλώδια ινών εγκαταστάσεων στρατιωτικός-βαθμού και προϊόντα συνδετικότητας έχουν εξεταστεί στα πιό ακραία στρατιωτικά πρότυπα και είναι πεδίο μάχη «πραγματικών κόσμων» αποδεδειγμένο.

     

    Πολυ οπτικός τομέας στρατού καλωδίων μη μεταλλικός Om3 Om4 στρατιωτικός που αποθηκεύεται σφιχτά 

     

    Σειρά θερμοκρασίας: -20°C~+70°C

     

    Χαρακτηριστικά:

    - Μικρή εξωτερική διάμετρος, ελαφριά.

    - Flame-retardant, εύκολος στη λουρίδα, χαμηλή - μείωση, ιδιαίτερα μαλακή.

    - Το υψηλής αντοχής μέλος δύναμης νημάτων aramid εξασφαλίζει την υψηλή εκτατή δύναμη και τη μακροπρόθεσμη σταθερότητα στη μετάδοση.

    - Άμεσο να συνδέσει μεταξύ των σφιχτών αποθηκευμένων καλωδίων και δεν χρειάζεται καμία κιβώτιο ή πλεξίδα συνδέσεων.

    - Κατάλληλος για την εγκατάσταση, λειτουργία και κατάλληλος για τη συντήρηση.

     

     

     

    Φωτογραφίες προϊόντων: 

    Πολυ οπτικός τομέας στρατού καλωδίων μη μεταλλικός Om3 Om4 στρατιωτικός που αποθηκεύεται σφιχτά 

     

    Τεχνικές παράμετροι καλωδίων οπτικών ινών:

     

    Αρίθμηση καλωδίων Έξω θήκη
    Διάμετρος
    Βάρος Ελάχιστη επιτρεπόμενη εκτατή δύναμη
    (ν)
    ελάχιστο επιτρεπόμενο φορτίο συντριβής
    (N/100mm)
    Ελάχιστη κάμπτοντας ακτίνα
    (ΚΚ)
    Αποθήκευση
    θερμοκρασία
    (ΚΚ) (Κλ) βραχυπρόθεσμος μακροπρόθεσμος βραχυπρόθεσμος μακροπρόθεσμος βραχυπρόθεσμος μακροπρόθεσμος (℃)
    24 10.5 105.00 1500 600 1000 300 20D 10D -40+60
    36 10.5 105.00 1500 600 1000 300 20D 10D -40+60
    42 10.5 105.00 1500 600 1000 300 20D 10D -40+60
    48 10.5 105.00 1500 600 1000 300 20D 10D -40+60
    60 10.5 105.00 1500 600 1000 300 20D 10D -40+60
    72 13.5 208.00 1500 600 1000 300 20D 10D -40+60
    96 13.5 208.00 1500 600 1000 300 20D 10D -40+60
    144 15.5 295.00 1500 600 1000 300 20D 10D -40+60

     

    Οπτικά χαρακτηριστικά:
    Είδος ινών Πολλαπλού τρόπου G.651 A1a: 50/125 Ίνα βαθμολογώ-δεικτών
    A1b: 62.5/125
    Singlemode G.652 (Α, Β, Γ) B1.1: Συμβατική ίνα
    G.652D B2: Μηά διασπορά που μετατοπίζεται
    G.655 B1.2: Κόψτε το μήκος κύματος που μετατοπίζεται
    G.657 (Α1, A2, B3) B4: Κύρια τεχνικά στοιχεία για το θετικό
    η διασπορά μετατόπισε τη single-mode ίνα

     

     

    OEM/ODM υπηρεσία:

    Εάν θέλετε να επιδείξετε το ΛΟΓΟΤΥΠΟ εμπορικών σημάτων σας στα αγαθά όπως το καλώδιο, η τσάντα συσκευασίας, η ετικέτα ή οποιεσδήποτε όπου. Δεν είναι κανένα οποιοδήποτε πρόβλημα. Ο cOem και η υπηρεσία ODM μας είναι πάντα έτοιμοι να το κάνουν.

     

    Συσκευασία:

    Σύμφωνα με τη συσκευασία εξαγωγής Stardard.

    Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων, ξύλινο κιβώτιο, ξύλινη παλέτα.

     

    Ναυτιλία:

    - Διεθνής σαφής όπως το UPS, TNT, DHL, κ.λπ.

    - Αέρας Internatioal: ΑΣΒΈΣΤΙΟ, AA, EA, Κ.ΛΠ.

    - Θαλασσίως

    Στοιχεία επικοινωνίας
    kocent optec limited

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    kocent optec limited
    12F, 2$ο Duocai BD, πάρκο υψηλής τεχνολογίας Guanlan, Longhua, Shenzhen, Guangdong, Κίνα. P/c: 518110
    Τηλ.::86-186-64578169
    Mobile Site Privacy Policy Κίνα καλής ποιότητας υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών προμηθευτής. © 2019 - 2020 outdoor-fiberoptic.com. All Rights Reserved.