Τηλ.::
Κίνα υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών κατασκευαστής
kocent optec limited

Υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών, κιβώτιο λήξης οπτικών ινών, γρήγορος συνδετήρας, θραύστης οπτικών ινών,

Σκοινί μπαλωμάτων MPO, προσαρμοστής, συνδετήρας, περίφραξη συναρμογών οπτικών ινών, καλώδιο οπτικών ινών τομέων. 

 

 

Αρχική Σελίδα Προϊόνταυπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών

CPRI 100m θωρακισμένο υπαίθριο καλώδιο 4.8mm μπαλωμάτων οπτικών ινών τύμπανο καλωδίων αυτοκινήτων G657A Rooling για στρατιωτικό

CPRI 100m θωρακισμένο υπαίθριο καλώδιο 4.8mm μπαλωμάτων οπτικών ινών τύμπανο καλωδίων αυτοκινήτων G657A Rooling για στρατιωτικό

    • CPRI 100m Armored Outdoor Fiber Optic Patch Cable 4.8mm G657A Rooling Car Cable Drum for Military
    • CPRI 100m Armored Outdoor Fiber Optic Patch Cable 4.8mm G657A Rooling Car Cable Drum for Military
    • CPRI 100m Armored Outdoor Fiber Optic Patch Cable 4.8mm G657A Rooling Car Cable Drum for Military
  • CPRI 100m Armored Outdoor Fiber Optic Patch Cable 4.8mm G657A Rooling Car Cable Drum for Military

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
    Μάρκα: KCO
    Πιστοποίηση: ISO9001, RoHS
    Αριθμό μοντέλου: STU-CPRI-2fo-4.8mm/2.0-LSZH-Xm

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
    Τιμή: Negotiation
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Τσάντα PE, κιβώτιο χαρτοκιβωτίων, ξύλινος ρόλος
    Χρόνος παράδοσης: 2~5 ημέρες μετά από πάρτε την πληρωμή
    Όροι πληρωμής: L/C Western Union, T/T,
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Συνδετήρας 1: ST/UPC, ST/APC, ΚΚ ΤΟΥ ST Συνδετήρας 2: FC, LC, SC, ST, E2000,…
    Πυρήνας: 2 πυρήνες Απώλεια εισαγωγής: 0.2dB
    επιστροφή απώλεια: 55dB Υλικό κάλυψης καλωδίων: LSZH, TPU

    Σκοινί CPRI θωρακισμένο TPU LSZH 4.8mm G657A DLC 0.2dB μπαλωμάτων οπτικών ινών τομέων

    Αυτοκίνητο 100m 150m 200m Rooling


    Περιγραφές: 

    - Rooling χρήση αυτοκινήτων καλωδίων οπτικών ινών για το υπαίθριο καλώδιο τομέων οπτικών ινών διευθυντών για το στρατό ή την απόδοση. 

    - Αυτός ο τύπος το αυτοκίνητο είναι μικρό μέγεθος, μπορεί rooling 50m 200m του καλωδίου διαμέτρων λιγότερο από 4.0mm. 

    - Γίνοντα από το χάλυβα, αλλά με το μικρό μέγεθος και ελαφρύς, είναι εύχρηστο και ευκολότερο να μεταφέρει. Μπορέστε να είστε φορητός. 

    - Καλώδιο μπαλωμάτων ινών CPRI για τους ασύρματους σταθμούς βάσης νέας γενιάς (WCDMA/TD-SCDMA/WiMax/GSM).

    - Τέτοια προϊόντα μπορούν να είναι καλύπτουν τις απαιτήσεις προγράμματος FTTA (ίνα στην κορυφή του πύργου) για τις υπαίθριες περιβαλλοντικές συνθήκες και τους όρους δυσμενών καιρικών συνθηκών.

    - Ειδικά στο 3G, 4G, 5G και οι σταθμοί βάσης και η οπτική ίνα WiMax διένειμαν την τεχνολογία ζουμ.

    - Το καλώδιο μπαλωμάτων ινών CPRI γίνεται γρήγορα η τυποποιημένη διεπαφή συνδετήρων.

     

    - KOCENT OPTEC LIMITED παρέχει το cOem και την υπηρεσία ODM για όλους τους τύπους σκοινιών μπαλωμάτων οπτικών ινών.
    Ειδικός στο υπαίθριο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών διαδικασιών τομέων τομέων στρατού όπως το σκοινί μπαλωμάτων ODVA, NSN το σκοινί μπαλωμάτων, το σκοινί μπαλωμάτων PDLC, το σκοινί μπαλωμάτων DLC, το σκοινί μπαλωμάτων ODC, το σκοινί μπαλωμάτων RRU, το σκοινί μπαλωμάτων TPU, το σκοινί μπαλωμάτων CPRI, το σκοινί μπαλωμάτων Optitap, το μίνι σκοινί μπαλωμάτων Sc, και OM3, σκοινί μπαλωμάτων OM4.
    - Παρέχουμε όλα τα είδη σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών διαδικασιών τομέων τους διαφορετικούς τύπους αδιάβροχων συνδετήρων, χρήση για τις τηλεπικοινωνίες 3G, 4G, 5G, LTE, BBU, RRU, σταθμός βάσης RRH.
    - Με ολοκληρωμένος του εξοπλισμού παραγωγής και κλειστός QC της διαδικασίας, παρέχουμε τα πρότυπα τηλεπικοινωνιών των αγαθών στον πελάτη μας.

     

    Λειτουργικά χαρακτηριστικά

    1. Η λειτουργία και κοντά η δεξιόστροφα ή αντίθετα προς τη φορά των δεικτων του ρολογιού άνεμος λαβή.

    2. Ο περιστρεφόμενος άξονας είναι εξοπλισμένος με τη συμπεριφορά του μανικιού, το οποίο μπορεί εύκολα να χρησιμοποιηθεί για να πραγματοποιήσει τη γραμμή συλλογής της λαβής.

    3. Εύκολος να κινηθεί: με τη λαβή, εύκολη να κινηθεί.

    4. Είναι εξοπλισμένο με μια προτιμητέα λαβή, και η δύναμη λαβών είναι ανθεκτική.

    5. Και η δύο πλευρά με τη γραμμή υποστήριξης ρουλεμάν, η οποία μπορεί να χρησιμοποιηθεί για το μακροπρόθεσμο και ποτέ την παραμόρφωση.

     

    Γρήγορο Informations:
    - Τέλος 1 συνδετήρων: ST, SC, LC, FC, E2000, MPO,….
    - Τέλος 2 συνδετήρων: ST, LC, FC, SC, ST, E2000, MPO,….
    - Καλώδιο: Θωρακισμένος, μη-θωρακισμένος
    - Κάλυψη: LSZH, TPU, PE
    - Εξωτερικό Diamerter: 7.0mm, 4.8mm, 5.0mm, 5.5mm, 6.0mm, 6.5mm
    - Εσωτερική διάμετρος: 2.0mm, 0.9mm, 0.6mm
    - Fanout μέρος: 2.8mm θωρακισμένα, 3.0mm μη-θωρακισμένα, 2.0mm μη-θωρακισμένα
    - Χρώμα: Μαύρος
    - Μήκος: 5m, 10m, 20m, 30m, 40m, 50m, 60m, 70m, 80m, 90m, 100m, 150m, 200m, 300m, 500m,…

     

    Εφαρμογή:
    1- Ίνα--ο-κεραία το (FTTA)
    Ο αργότερα και τα συστήματα κινητής επικοινωνίας επόμενης γενιάς (GSM, UMTS, CMDA2000, TD-SCDMA, WiMAX, LTE, κ.λπ.) επεκτείνουν τους τροφοδότες οπτικών ινών για να συνδέσουν το σταθμό βάσης με τη μακρινή μονάδα στον ιστό κεραιών.

    2- Αυτοματοποίηση και βιομηχανική τηλεγράφηση
    παρέχει την υψηλότερη αξιοπιστία και τη λειτουργούσα ασφάλεια. Το δυναμωμένο σχέδιο παρέχει την υψηλότερη μηχανική και θερμική ευρωστία που κρατά τις γραμμές στοιχείων ζωντανές ακόμη και σε περίπτωση
    κλονισμός, ισχυρότερη δόνηση, ή τυχαία κακή χρήση.

    3- Συστήματα παρακολούθησης
    Οι κατασκευαστές κάμερων ασφαλείας επιλέγουν τους συνδετήρες ODC για το συμπαγές μέγεθος και το γερό σχέδιό του. Οι συνελεύσεις ODC είναι εύκολο να εγκατασταθούν ακόμη και στις περιοχές δύσκολες να έχουν πρόσβαση και να παρέχουν στην υψηλότερη ασφάλεια εγκαταστάσεων.

    4- Ναυτικό και κτήριο σκαφών
    Η υψηλή αντίσταση διάβρωσης έπεισε και τους ναυτικούς και αστικούς οικοδόμους σκαφών για να χρησιμοποιήσει τις συνελεύσεις ODC για τα επί του σκάφους συστήματα επικοινωνιών. Οι νικέλινοι συνδετήρες αντιστέκονται τα υγρά και αλμυρά περιβάλλοντα και εγγυώνται τους χρόνους ζωής 20 ετών και πέρα.

    5- Ραδιοφωνική μετάδοση
    προσφέρει μια σειρά των κινητών συστημάτων τηλεγράφησης και των συνελεύσεων ODC για τις προσωρινές εγκαταστάσεις καλωδίων
    απαιτημένος για τη ραδιοφωνική αναμετάδοση των αθλητικών εκδηλώσεων, του αυτοκινήτου που συναγωνίζονται, etc.and για τις προσωρινές συνδέσεις σε περίπτωση φυσικών κινδύνων.

     

    Παράμετρος:

    Στοιχείο Παράμετρος
    Συνδετήρας ST/UPC
    Απώλεια εισαγωγής ≤0.3dB
    Επιστροφής απώλεια ≥35dB
    Τρόπος ινών Πολλαπλού τρόπου, 50/125um
    Λειτουργούν μήκος κύματος 850nm, 1310nm
    Μήκος κύματος δοκιμής 850nm, 1310nm
    Επαναλάβετε τη δυνατότητα ≤0.1dB
    Ανταλλάξτε τη δυνατότητα ≤0.2dB
    Διάρκεια ≤0.2dB
    Μήκος ινών 1m, 2m. Οποιοδήποτε μήκος προαιρετικό
    Μήκος και ανοχή 10cm
    Λειτουργούσα θερμοκρασία -40~+85°C
    Θερμοκρασία αποθήκευσης -40~+85°C

     

    Κατασκευές σκοινιού μπαλωμάτων CPRI:
    CPRI 100m θωρακισμένο υπαίθριο καλώδιο 4.8mm μπαλωμάτων οπτικών ινών τύμπανο καλωδίων αυτοκινήτων G657A Rooling για στρατιωτικό
     

    Φωτογραφία προϊόντων:

     

     

    CPRI 100m θωρακισμένο υπαίθριο καλώδιο 4.8mm μπαλωμάτων οπτικών ινών τύμπανο καλωδίων αυτοκινήτων G657A Rooling για στρατιωτικό

    CPRI 100m θωρακισμένο υπαίθριο καλώδιο 4.8mm μπαλωμάτων οπτικών ινών τύμπανο καλωδίων αυτοκινήτων G657A Rooling για στρατιωτικό

     

    Προδιαγραφές:

    Παράμετροι Τυποποιημένες συνελεύσεις καλωδίων ινών
    Συνδετήρας Δευτερεύον Α: Sc με θωρακισμένο
      Δευτερεύον Β: LC, Sc, ST, FC, MPO/MTP, συνδετήρας ODVA, DLC (διπλό LC), NSN, Ericson, Huawei,…
    Αρίθμηση ινών

    2 πυρήνες
    4 πυρήνες
    6 πυρήνες
    8 πυρήνες
    12 πυρήνες
    24 πυρήνες
    48 πυρήνες

    Τύπος ινών

    SM
    G.652D
    G.657A (Α1, A2, B3,…)

     

    ΚΚ
    OM1
    OM2
    OM3
    OM4
    OM5)

    Υλικά σακακιών

    LSZH
    TPU
    PE

    Διάμετρος καλωδίων

    4.8mm
    5.0mm
    5.5mm
    6.0mm
    6.5mm
    7.0mm

    Εξεταστικά μήκη κύματος

    SM:
    1310±30nm
    1550±30nm

     

    ΚΚ:
    850±30nm
    1300±30nm

    Απώλεια εισαγωγής (DB)
    TIA/EIA-455-107
    ≤ 0.3dB (PC/UPC/APC)
    ≤ 0.3dB (UPC)
    Επιστροφής απώλεια (DB)
    TIA/EIA-455-107
    ≥45dB (PC/UPC)
    ≥55dB (APC)
    ≥35dB (UPC)
    Δυνατότητα ανταλλαγής ≤ 0.2dB
    Συνελεύσεις καλωδίων Fan-out πλεξίδων ο μονοκατευθυντικός διπλός κλάδος σκοινιού μπαλωμάτων επιδιορθώνει έξω το σκοινί
    Λειτουργούσα θερμοκρασία -14℃~+ 85℃
    Θερμοκρασία αποθήκευσης -40℃~+85℃

     
    OEM/ODM υπηρεσία:
    Εάν θέλετε να επιδείξετε το ΛΟΓΟΤΥΠΟ εμπορικών σημάτων σας στα αγαθά όπως το καλώδιο, η τσάντα συσκευασίας, η ετικέτα ή οποιεσδήποτε όπου. Δεν είναι κανένα οποιοδήποτε πρόβλημα. Ο cOem και η υπηρεσία ODM μας είναι πάντα έτοιμοι να το κάνουν.
    CPRI 100m θωρακισμένο υπαίθριο καλώδιο 4.8mm μπαλωμάτων οπτικών ινών τύμπανο καλωδίων αυτοκινήτων G657A Rooling για στρατιωτικό
     
    Συσκευασία:
    Σύμφωνα με τη συσκευασία εξαγωγής Stardard.
    Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων, ξύλινο κιβώτιο, ξύλινη παλέτα.
     
    Ναυτιλία:
    - Διεθνής σαφής όπως το UPS, TNT, DHL, κ.λπ.
    - Αέρας Internatioal: ΑΣΒΈΣΤΙΟ, AA, EA, Κ.ΛΠ.
    - Θαλασσίως
    CPRI 100m θωρακισμένο υπαίθριο καλώδιο 4.8mm μπαλωμάτων οπτικών ινών τύμπανο καλωδίων αυτοκινήτων G657A Rooling για στρατιωτικό

    Στοιχεία επικοινωνίας
    kocent optec limited

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    kocent optec limited
    12F, 2$ο Duocai BD, πάρκο υψηλής τεχνολογίας Guanlan, Longhua, Shenzhen, Guangdong, Κίνα. P/c: 518110
    Τηλ.::86-186-64578169
    Mobile Site Privacy Policy Κίνα καλής ποιότητας υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών προμηθευτής. © 2019 - 2020 outdoor-fiberoptic.com. All Rights Reserved.