Τηλ.::
Κίνα υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών κατασκευαστής
kocent optec limited

Υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών, κιβώτιο λήξης οπτικών ινών, γρήγορος συνδετήρας, θραύστης οπτικών ινών,

Σκοινί μπαλωμάτων MPO, προσαρμοστής, συνδετήρας, περίφραξη συναρμογών οπτικών ινών, καλώδιο οπτικών ινών τομέων. 

 

 

Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Adapters

Αναθεωρήσεις πελατών
παρακαλώ αναπτύξτε περισσότερο συμπαθητικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών και με τις καλύτερες τιμές, έτσι μπορούμε να πωλήσουμε τις μηχανές σας σε περισσότερους πελάτες και να κερδίσουμε τις μεγαλύτερες αγορές. σας ευχαριστούμε

—— Luke

Η παραγωγικότητα, η τοποθέτηση υπηρεσιών, και η ειλικρίνεια συνεργασίας σας όλες μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους. Είμαστε εμπιστευμένος συνεργάτης.

—— Βικτώρια Kiwanuka

Είμαι Online Chat Now

Οπτικών Ινών Adapters

(58)
Κίνα Διπλό αυτόματο παραθυρόφυλλο ΚΑΠ PBT προσαρμοστών οπτικών ινών Lc πράσινο χωρίς φλάντζα εργοστάσιο

Διπλό αυτόματο παραθυρόφυλλο ΚΑΠ PBT προσαρμοστών οπτικών ινών Lc πράσινο χωρίς φλάντζα

LC/APC αυτόματο ντούμπλεξ προσαρμοστών οπτικών ινών παραθυρόφυλλων ΚΑΠ χωρίς φλάντζα PBT πράσινη Εισάγετε: - Οι προσαρμοστές LC είναι κεραμικό μανίκι χρήσης για να συνδέσουν τους συνδετήρες αν και είναι διαφορ... Read More
2019-12-27 14:52:06
Κίνα Καμία φλαντζών προσαρμοστών οπτικών ινών επιστροφής απώλεια τετραγώνων 55dB τρόπων PC υλική διπλή μονοκατευθυντική 4 εργοστάσιο

Καμία φλαντζών προσαρμοστών οπτικών ινών επιστροφής απώλεια τετραγώνων 55dB τρόπων PC υλική διπλή μονοκατευθυντική 4

LC/APC πράσινος αυτόματος προσαρμοστής οπτικών ινών παραθυρόφυλλων καμία φλάντζα Υλικό διπλό μονοκατευθυντικό τετράγωνο 4 τρόπων PC Περιγραφή: - LC/APC οι αυτόματοι προσαρμοστές οπτικών ινών παραθυρόφυλλων σχε... Read More
2019-12-27 14:52:06
Κίνα Πράσινη APC προσαρμοστών LC οπτικών ινών παραθυρόφυλλων απώλεια εισαγωγής PC υλική χαμηλή εργοστάσιο

Πράσινη APC προσαρμοστών LC οπτικών ινών παραθυρόφυλλων απώλεια εισαγωγής PC υλική χαμηλή

Πράσινο LC/APC παραθυρόφυλλων διπλό PC προσαρμοστών οπτικής ίνας τρόπου προσαρμοστών ενιαίο υλικό κανένα φλάντζαΓρήγορες πληροφορίες:- Όνομα: LC/APC διπλός προσαρμοστής παραθυρόφυλλων χωρίς φλάντζα- Τύπος ινών... Read More
2019-12-27 14:52:06
Κίνα Ενιαίο τρόπου Monomode οπτικών ινών προσαρμοστών Lc UPC μπλε χρώμα φλαντζών παραθυρόφυλλων πλήρες εργοστάσιο

Ενιαίο τρόπου Monomode οπτικών ινών προσαρμοστών Lc UPC μπλε χρώμα φλαντζών παραθυρόφυλλων πλήρες

Πλήρες φλαντζών LC/UPC παραθυρόφυλλων προσαρμοστών οπτικό ινών MonoMode μπλε χρώμα τρόπου προσαρμοστών ενιαίο Περιγραφή: - Οι προσαρμοστές οπτικών ινών καλωδίων χρησιμοποιούνται για να παρέχουν καλώδιο στο καλ... Read More
2019-12-27 14:52:07
Κίνα Υβριδικοί προσαρμοστές οπτικών ινών της Chanel, ακριβές εξωτερικό μέγεθος συνδετήρων ινών Fc εργοστάσιο

Υβριδικοί προσαρμοστές οπτικών ινών της Chanel, ακριβές εξωτερικό μέγεθος συνδετήρων ινών Fc

DIN-FC υβριδικός μεταλλικός προσαρμοστής οπτικών ινών μέσω της σύνδεσης προσαρμοστής FC στο ντούμπλεξ DIN Γρήγορες πληροφορίες: - Όνομα: DIN/UPC στο υβρίδιο FC/UPC μέσω της σύνδεσης ενιαίος προσαρμοστής οπτικώ... Read More
2019-12-27 14:52:06
Κίνα Ενιαίος τρόπος Fc στους προσαρμοστές οπτικών ινών του ST, ένας τρόπος μονοκατευθυντικό ST στον προσαρμοστή Fc εργοστάσιο

Ενιαίος τρόπος Fc στους προσαρμοστές οπτικών ινών του ST, ένας τρόπος μονοκατευθυντικό ST στον προσαρμοστή Fc

Ο ενιαίος τρόπος ST στον προσαρμοστή FC FC στον προσαρμοστή του ST μετατρέπει ένα simplex τρόπων Ένας υβριδικός προσαρμοστής FC/UPC-ST/UPC καλεί επίσης το fc-ST υβριδικό προσαρμοστή οπτικής ίνας. _αυτός χρησιμ... Read More
2019-12-27 14:52:04
Κίνα Μονοκατευθυντικοί προσαρμοστές οπτικών ινών, οπτική απώλεια εισαγωγής συζευκτήρων 0.2dB ινών Fc εργοστάσιο

Μονοκατευθυντικοί προσαρμοστές οπτικών ινών, οπτική απώλεια εισαγωγής συζευκτήρων 0.2dB ινών Fc

FC/UPC στον υβριδικό προσαρμοστή μεταλλικό 0.2dB DIN-FC οπτικής ίνας συζευκτήρων οπτικών ινών DIN/UPC Γρήγορες πληροφορίες: - Όνομα: DIN/UPC στο υβρίδιο FC/UPC μέσω της σύνδεσης ενιαίος προσαρμοστής οπτικών ιν... Read More
2019-12-27 14:52:06
Κίνα Στρογγυλός ενιαίος τρόπος τύπων Δ στο ODM cOem δοκιμής προσαρμοστών 100% πολλαπλού τρόπου ινών εργοστάσιο

Στρογγυλός ενιαίος τρόπος τύπων Δ στο ODM cOem δοκιμής προσαρμοστών 100% πολλαπλού τρόπου ινών

Ο στρογγυλός προσαρμοστής 100% οπτικών ινών τύπων FC Δ εξετάζει το χαμηλό cOem απώλειας εισαγωγής KOCENT OPTEC LIMITED (KCO) μπορεί να παρέχει στους προσαρμοστές οπτικών ινών FC το μεγάλο τύπο Δ, μικρός τύπος ... Read More
2019-12-27 14:52:02
Κίνα ΚΚ προσαρμοστών SM 9/125 οπτικών ινών DIN UPC 50/125 συνεπής διάρκεια εργοστάσιο

ΚΚ προσαρμοστών SM 9/125 οπτικών ινών DIN UPC 50/125 συνεπής διάρκεια

DIN/UPC ενιαίος τρόπος SM 9/125 προσαρμοστών οπτικών ινών πολλαπλού τρόπου 50/125 Περιγραφές: - Ο οπτικός προσαρμοστής ινών αναπτύσσεται για να συνδέσει και να ζευγαρώσει δύο ίδια ή δύο διαφορετικά (υβριδικά) ... Read More
2019-12-27 14:52:05
Κίνα DIN οπτικών ινών προσαρμοστών ενιαίο simplex 9/125 τρόπου τρόπου μονο μεταλλικό εργοστάσιο

DIN οπτικών ινών προσαρμοστών ενιαίο simplex 9/125 τρόπου τρόπου μονο μεταλλικό

DIN ινών οπτικός ενιαίος μονοκατευθυντικός 9/125 μεταλλικός προσαρμοστής προσαρμοστών τρόπου τρόπου μονο Γρήγορα informations: - Τύπος προσαρμοστών: DIN - Τρόπος καναλιών: 1 τρόπος (simplex), 2 τρόποι (διπλοί) ... Read More
2019-12-27 14:52:05
Page 1 of 6|< 1 2 3 4 5 6 >|
kocent optec limited
12F, 2$ο Duocai BD, πάρκο υψηλής τεχνολογίας Guanlan, Longhua, Shenzhen, Guangdong, Κίνα. P/c: 518110
Τηλ.::86-186-64578169
Mobile Site Privacy Policy Κίνα καλής ποιότητας υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών προμηθευτής. © 2019 - 2020 outdoor-fiberoptic.com. All Rights Reserved.