Τηλ.::
Κίνα υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών κατασκευαστής
kocent optec limited

Υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών, κιβώτιο λήξης οπτικών ινών, γρήγορος συνδετήρας, θραύστης οπτικών ινών,

Σκοινί μπαλωμάτων MPO, προσαρμοστής, συνδετήρας, περίφραξη συναρμογών οπτικών ινών, καλώδιο οπτικών ινών τομέων. 

 

 

Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP

Αναθεωρήσεις πελατών
παρακαλώ αναπτύξτε περισσότερο συμπαθητικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών και με τις καλύτερες τιμές, έτσι μπορούμε να πωλήσουμε τις μηχανές σας σε περισσότερους πελάτες και να κερδίσουμε τις μεγαλύτερες αγορές. σας ευχαριστούμε

—— Luke

Η παραγωγικότητα, η τοποθέτηση υπηρεσιών, και η ειλικρίνεια συνεργασίας σας όλες μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους. Είμαστε εμπιστευμένος συνεργάτης.

—— Βικτώρια Kiwanuka

Είμαι Online Chat Now

Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP

(39)
Κίνα Ενιαίος μονοκατευθυντικός MPO MTP προσαρμοστής τρόπου, μέχρι τον κάτω APC MTP τελικό πράσινο προσαρμοστή εργοστάσιο

Ενιαίος μονοκατευθυντικός MPO MTP προσαρμοστής τρόπου, μέχρι τον κάτω APC MTP τελικό πράσινο προσαρμοστή

Μέχρι το κάτω simplex τρόπου MPO/APC ενιαίο με τον προσαρμοστή προσαρμοστών MTP οπτικών ινών φλαντζών πράσινο Περιγραφές: - Ο προσαρμοστής MPO είναι προσαρμοστής είναι μια μηχανική συσκευή με σκοπό να ευθυγραμ... Read More
2019-12-27 14:50:16
Κίνα Οπτική ίνα ράφι επιτροπής μπαλωμάτων σκοινιού μπάλωμα MTP MPO 1U 19 το» τοποθετεί το τελικό πλαίσιο 96 πυρήνες εργοστάσιο

Οπτική ίνα ράφι επιτροπής μπαλωμάτων σκοινιού μπάλωμα MTP MPO 1U 19 το» τοποθετεί το τελικό πλαίσιο 96 πυρήνες

Η κασέτα 96 αφαιρεί τον πυρήνα MTP επιτροπή μπαλωμάτων καλωδίων ξεμπλοκάρισμα ίνα MPO 1U 19» Περιγραφές: - Η χαρακτηριστική επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO είναι με 1U 19"τυποποιημένομέγεθος, μέσαστηνεπιτ... Read More
2019-12-27 14:50:13
Κίνα APC MPO σε 12 APC FC οπτικών ινών καλώδιο μπαλωμάτων/12 άλτες οπτικής ίνας πυρήνων εργοστάσιο

APC MPO σε 12 APC FC οπτικών ινών καλώδιο μπαλωμάτων/12 άλτες οπτικής ίνας πυρήνων

APC 12 καλωδίων FC ξεμπλοκαρίσματος ινών 40G MTP MPO άλτες οπτικής ίνας MTP/MPO περιγραφές καλωδίων ξεμπλοκαρίσματος ινών: - Η σειρά MPO προσφέρει τη λύση από τα καλώδια κορμών στα εκτεταμένα καλώδια κορμών, σ... Read More
2019-12-27 14:50:15
Κίνα Fanout ξεμπλοκαρίσματος OM4 MPO ρόδινη βιολέτα οπτικών ινών LSZH καλωδίων Pach με το Sc 10G 40G 100G LC FC εργοστάσιο

Fanout ξεμπλοκαρίσματος OM4 MPO ρόδινη βιολέτα οπτικών ινών LSZH καλωδίων Pach με το Sc 10G 40G 100G LC FC

Ρόδινη κάλυψη τύπων LSZH Sc οπτικών ινών LC FC εξαρτήσεων ανεμιστήρων καλωδίων ξεμπλοκαρίσματος MPO έξω - KOCENT OPTEC LIMITED είναι εστίαση στο παθητικό προϊόν οπτικών ινών, το καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος ινών ... Read More
2019-12-27 14:50:13
Κίνα Θωρακισμένο σκοινί 8 12 άλτης LSZH μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO μπαλωμάτων απόδειξης τρωκτικών 24 πυρήνων εργοστάσιο

Θωρακισμένο σκοινί 8 12 άλτης LSZH μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO μπαλωμάτων απόδειξης τρωκτικών 24 πυρήνων

Θωρακισμένο καλώδιο OM3 OM4 μπαλωμάτων οπτικών ινών καλωδίων οπτικών ινών ξεμπλοκαρίσματος MPO MTP Περίπου θωρακισμένο σκοινί μπαλωμάτων: - Τα θωρακισμένα καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών διατηρούν όλα τα χαρακ... Read More
2019-12-27 14:50:13
Κίνα Σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας MPO MTP, ιώδες χρώμα προσαρμοστών MPO Fibra Optica εργοστάσιο

Σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας MPO MTP, ιώδες χρώμα προσαρμοστών MPO Fibra Optica

OM4 ιώδες πλαστικό 8fo 12fo 24fo οπτικής ίνας προσαρμοστών χρώματος MPO MTP θηλυκό προσαρμοστών στο θηλυκό Περιγραφές: - Ο προσαρμοστής MTP/MPO έχει δύο τύπους όπως βασικός-επάνω για να βασικός-κατεβάσει και β... Read More
2019-12-27 14:50:16
Κίνα Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP στην κάλυψη ολομέλειας ανεμιστήρων έξω OFNP Sc 12 για το ράφι επιτροπής μπαλωμάτων 1U Mountable εργοστάσιο

Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP στην κάλυψη ολομέλειας ανεμιστήρων έξω OFNP Sc 12 για το ράφι επιτροπής μπαλωμάτων 1U Mountable

Καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος οπτικών ινών/καλώδιο MTP MPO ξεμπλοκαρίσματος QSFP στο Sc 12 ανεμιστήρων έξω Εφαρμογές: - FTTX (FTTA, FTTB, FTTH, FTTO,…) - Μετρό, τραμ, μεγάλος σιδηρόδρομος,… - CATV, - ΤΟΠΙΚΌ LAN, ΆΤ... Read More
2019-12-27 14:50:14
Κίνα Κασέτα MPO MTP μορφωματική για το διπλό προσαρμοστή επιτροπής μπαλωμάτων οπτικής ίνας MPO-24*LC OM3 εργοστάσιο

Κασέτα MPO MTP μορφωματική για το διπλό προσαρμοστή επιτροπής μπαλωμάτων οπτικής ίνας MPO-24*LC OM3

Καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος ινών FTTH MTP MPO, κασέτα MPO MTP με το διπλό προσαρμοστή OM3 LC Περιγραφές: - MPO/MTP χρήση κασετών για να εγκαταστήσει στην επιτροπή μπαλωμάτων MPO τα πρότυπα 19 ίντσας. - MPO/MTP οι ... Read More
2019-12-27 14:50:13
Κίνα APC MPO οπτικών ινών μπαλωμάτων σκοινιού ενιαίος πύργος αλτών FTTH FTTA 5G τρόπου G657A1 οπτικός εργοστάσιο

APC MPO οπτικών ινών μπαλωμάτων σκοινιού ενιαίος πύργος αλτών FTTH FTTA 5G τρόπου G657A1 οπτικός

APC MPO οπτικών ινών μπαλωμάτων σκοινιού ενιαίος πύργος αλτών FTTH FTTA 5G τρόπου G657A1 οπτικός Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: - Ενιαίος τρόπος και πολυ επίπεδο) APC τρόπου ((catercorner 8 βαθμός που ψαρεύεται) δ... Read More
2019-12-27 14:50:13
Κίνα Πολλαπλού τρόπου MPO στο καλώδιο 2.0mm μπαλωμάτων ξεμπλοκαρίσματος LC λουρί OM2 MPO γύρω από το επίπεδο καλώδιο εργοστάσιο

Πολλαπλού τρόπου MPO στο καλώδιο 2.0mm μπαλωμάτων ξεμπλοκαρίσματος LC λουρί OM2 MPO γύρω από το επίπεδο καλώδιο

MPO στο πολλαπλού τρόπου OM2 καλωδίων ξεμπλοκαρίσματος LC σκοινί ISO9001 μπαλωμάτων οπτικών ινών λουριών Περιγραφές: - MTP/MPO το καλώδιο λουριών σχεδιάζεται για τις εφαρμογές υψηλής πυκνότητας που απαιτούν τη ... Read More
2019-12-27 14:50:12
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|
kocent optec limited
12F, 2$ο Duocai BD, πάρκο υψηλής τεχνολογίας Guanlan, Longhua, Shenzhen, Guangdong, Κίνα. P/c: 518110
Τηλ.::86-186-64578169
Mobile Site Privacy Policy Κίνα καλής ποιότητας υπαίθριο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών προμηθευτής. © 2019 - 2020 outdoor-fiberoptic.com. All Rights Reserved.